• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Liszna
  • Gąski
  • Ozorów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Włodawą

(21)
  • Sprzedam Apartament nad Jeziorem Białym
    Sprzedam Apartament nad Jeziorem Białym

    Okuninka

    • 250 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Apartament w segmencie nad Jeziorem Białym ul. Żeglarska 20 o pow. 24m, dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym, łazienka, ubikacja, taras, apartament w pełni wyposażony, um...

  • Sprzedam mieszkanie w Różance
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie w Różance

    Różanka

    • 220 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w pięknym, malowniczym miejscu z nutką wspaniałej historii. Mieszkanie 54m2, dwa pokoje (z możliwością przerobienia na 3), kuchnia łazienka, balkon po remoncie....

  • Polana w lesie dla myśliwego
    Polana w lesie dla myśliwego

    Żdżarka

    • 7 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polana w kształcie trójkąta w lesie . Wymiary 74,1m x 66,9m x 69,3m x. Na terenie polany znajduje się ambona myśliwska. Idealna dla ludzi , którzy rozumieją darz bór. Atrakcyjna c...

  • Sprzedam działkę w m. Lipówka
    1 / 5
    Sprzedam działkę w m. Lipówka

    Lipówka

    • 32 000 zł cena
    • 31 163 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodziną/ rekreacyjną w spokojnej, cichej okolicy. Blisko las, niedaleko od jez. Białego w Okunince. Nr ewidencyjny działki 102....

  • Sprzedam działkę
    1 / 5
    Sprzedam działkę

    Orchówek

    • 140 zł cena
    • 4 172 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 41,72 ara, nr. działki 218/6 .Działka ma możliwość podzielenia na 2 odrębne o rozmiarach 20 i 18 m2. Połozona na terenie gminy Włodawa w miejscowośc...

  • Siedlisko, Stajnia dla k Gospodarstwo Dom Szybka Sprzedaż !!
    1 / 16
    Siedlisko, Stajnia dla k Gospodarstwo Dom Szybka Sprzedaż !!

    Kaplonosy

    • 298 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z budynkami gospodarczymi i Stajnia dla koni .Dom do zamieszkania całoroczny parter kuchnia umeblowana ,sypialnia pokój dzienny korytarz łazienka kotłownia do rozbudowy podd...

  • Działka rekreacyjna nad Jeziorem Białym Okuninka
    1 / 2
    Działka rekreacyjna nad Jeziorem Białym Okuninka

    Okuninka

    • 420 000 zł cena
    • 672 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję do sprzedaży jedną z czterech działek o powierzchni 672 m2 plus udział w drodze. Działki położone są w malowniczej i turystycznej miejscowości OKUNINKA ul. Włodawska zaledw...

  • Sprzedam 3,69 ha gospodarstwo rolne, siedlisko
    1 / 4
    Sprzedam 3,69 ha gospodarstwo rolne, siedlisko

    Stawki

    • 300 000 zł cena
    • 36 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 3,69 ha gospodarstwo rolne w m. Stawki gmina Potok Wielki. Gospodarstwo składa się z kilku działek z których największa ma około 2,35 ha i na niej znajdują się zabudowani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dzialka blisko jeziora Okuninka
    1 / 7
    Dzialka blisko jeziora Okuninka

    Okuninka

    • 250 000 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka ogrodzona w miejscowości Okuninka z dojazdem i udziale w drodze o powierzchni 502 m kw 25m na 20 m.swietna lokalizacja. 150 m od wody ,wprowadzona kanalizacja...

  • Sprzedam las mieszany Wyryki woj. Lubelskie
    1 / 5
    Sprzedam las mieszany Wyryki woj. Lubelskie

    Wyryki-Adampol

    • 55 000 zł cena
    • 21 300 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam las położony w miejscowości Wyryki Powiat Włodawski woj. Lubelskie. Las składa się z 5 działek o łącznej powierzchni 2.13ha. Jest to las mieszany w większości liścia...

  • Sprzedam Apartament w Segmencie nad Jeziorem Białym
    1 / 6
    Sprzedam Apartament w Segmencie nad Jeziorem Białym

    Okuninka

    • 230 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Dom Siedlisko Budynki gospodarcze 62a Fotowoltaika stare zas
    1 / 16
    Dom Siedlisko Budynki gospodarcze 62a Fotowoltaika stare zas

    Holeszów

    • 379 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam bezpośrednio piękne siedlisko 62 ary, na Polesiu, gmina Hanna Nieruchomość obejmuje część siedliskową ze starym drewnianym domem, budynkami gospodarczymi (dawna obora, st...

  • Na sprzedaż działka budowlana – Suszno, gm. Włodawa
    Na sprzedaż działka budowlana – Suszno, gm. Włodawa

    Suszno

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Działka budowlana 14 arów – Suszno, woj. lubelskie, powiat włodawski** Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m² (14 arów), położoną w gminie Włodaw...

  • **Działka budowlana 10 arów – Suszno, ul. Różaniecka**
    **Działka budowlana 10 arów – Suszno, ul. Różaniecka**

    Suszno

    • 100 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Działka budowlana 10 arów – Suszno, woj. lubelskie, powiat włodawski** Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1004 m², położona w miejscowości Suszno w powiecie...

  • Dzialka blisko wody Biale
    1 / 7
    Dzialka blisko wody Biale

    Okuninka

    • 250 000 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam.Mam do sprzedania działkę na jeziorem Białym w Okunince.Dzialka kwadratowa o wym 25m na 20 m.,ogrodzona,wprowadzone media woda,prąd,kanalizacja.dojazd do działki droga utward...

  • działka na Bugiem
    1 / 3
    działka na Bugiem

    Zbereże

    • 85 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjna-letniskowa/budowlana o powierzchni 4300m2, położona w pięknej okolicy , niedaleko Bugu , Zbereże , gmina Wola Uhruska.

  • Działka rolna Stawki, pow. 3703 m2
    1 / 15
    Działka rolna Stawki, pow. 3703 m2

    Stawki

    • 120 000 zł cena
    • 3 703 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę rolną nr 665/1 znajdującą się w pobliżu drogi DK816, w malowniczej miejscowości Stawki, gmina Włodawa, województwo lubelskie, obręb 0010. Miejscowość Staw...

  • Mieszkanie Okuninka ul.

    Okuninka

    • 179 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 9 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Apartamenty nad Jeziorem Białym w odległości 20 metrów od plaży.Położone w turystycznej miejscowości Okuninka w woj. lubelskim.3 Apartamenty -cena za 1 Apartament 179 tys. 2 Aparta...

  • Dom Okuninka ul.

    Okuninka

    • 420 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękne nowoczesny dom nad Jeziorem Białym . Piękne położenie w odległości 100 metrów od plaży.Dom o powierzchni 40 m2.Pięknie wykończony z najwyższej klasy materiałów.W ofercie pos...

  • Działka Macoszyn Duży ul.

    Macoszyn Duży

    • 1 299 000 zł cena
    • 336 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuje na sprzedaż działkę leśna o powierzchni 33,67 hektara na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Macoszyn Duży, gmina Wola Uhruska na skraju Sobiborskiego Parku...