• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Beleń
  • Lusina
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piszem

(52)
  • Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska

    Giętkie

    • 1 680 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna  o powierzchni ok. 1,4H zlokalizowana w miejscowości Giętkie u ujścia rzeki Święcek do jeziora Roś. . W MPZP przeznaczona pod obiekty i usługi turystyki - hote...

  • Działka budowlana Łupki gm. Pisz
    1 / 2
    Działka budowlana Łupki gm. Pisz

    Łupki

    • 2 000 000 zł cena
    • 19 061 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 2 ha pod inwestycje. Zlokalizowana w miejscowości Łupki która zaczyna być podmiejską sypialnią Pisza. Teren znajduje się w obszarze objętym MPZP który przewiduje zabudo...

  • Dom Ruciane-Nida
    1 / 15
    Dom Ruciane-Nida

    Ruciane-Nida

    • 1 800 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 2 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamień życie w mieście na wakacje przez cały rok. Dom i pensjonat w cenie willi w dużym mieście?! Zamieszkaj w sercu Mazur. Przedstawiamy nieruchomość do zamieszkania a także z pot...

  • Dom Turośl gm. Pisz
    1 / 15
    Dom Turośl gm. Pisz

    Turośl

    • 990 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 3 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Leśniczówka na Mazurach idealna na kameralny pensjonat, agroturystykę -  Niespotykanej urody nieruchomość którą stanowi budynek zabytkowej leśniczówki posadowiony na niespełna...

  • Dom  gm. Pisz
    1 / 15
    Dom gm. Pisz

    Szczechy Małe

    • 2 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Posiadłość w stylu rancza dla miłośników koni i sportów konnych. Ta unikalna, klimatyczna posiadłość zlokalizowana jest w okolicy Pisza, blisko jeziora Roś. Na powierzchni ok. 2...

  • Lokal użytkowy Wejsuny gm. Ruciane-Nida
    1 / 15
    Lokal użytkowy Wejsuny gm. Ruciane-Nida

    Wejsuny

    • 1 800 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 2 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomysł na zmianę w życiu.  Za cenę domu w mieście  kup dom i pensjonat na Mazurach. Dwie nieruchomości. Dwa domy za cenę jednego. Nieruchomość do zamieszkania a także z potencjałem...

  • Działka budowlana w Zdorach, jezioro Śniardwy

    Zdory

    • 154 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA W ZDORACH (GMINA PISZ) ?CENA 154 000 ZŁ SZLAK WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH ? Lokalizacja: Zdory, gmina Pisz ? Nr działki: 85/6 ? Parametry dz...

  • Mazurski dom z dużą działką
    1 / 11
    Mazurski dom z dużą działką

    Ruciane-Nida

    • 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry, mam do zaoferowania dom z dużą działką w atrakcyjnej lokalizacji Rucianego-Nidy, przy ulicy Dybówek II/9. Atutem jest tutaj przestronna działka o powierzchni ponad 11...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • działke rolna sprzedam
    działke rolna sprzedam

    Szczechy Małe

    • 50 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę rolną z dokumentacja i pozwoleniem na budowę stawu rybnego 100m od jeziora głębówek, dojazd droga leśna- pozwolenie na piśmie.

  • SPRZEDAM DOM Z SIEDLISKIEM W ROSTKACH/PISZA BLISKO JEŻ. ROŚ
    1 / 5
    SPRZEDAM DOM Z SIEDLISKIEM W ROSTKACH/PISZA BLISKO JEŻ. ROŚ

    Rostki

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TAK JAK W TYTULE SPRZEDAM DOM WRAZ Z SIEDLISKIEM W SKŁAD KTÓREGO WCHODZĄ NIE ZADURZE POMIESZCZENIA GOSPODARCZE SAD I GARAŻ.POSIADŁOŚĆ PRZYLEGA BEZPOŚREDNIO DO GŁÓWNEJ DROGI ASFALTO...

  • Wynajmę domek nad jeziorem Roś
    1 / 4
    Wynajmę domek nad jeziorem Roś

    Imionek

    • 250 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Witam wynajmę domek nad jeziorem roś w W ośrodku wypoczynkowym Tel [tel]

  • Willa 315 m2 z basenem i widokiem na jezioro
    1 / 16
    Willa 315 m2 z basenem i widokiem na jezioro

    Łupki

    • 3 999 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa willa premium z basenem, zaledwie 400 metrów od Jeziora Roś (widok na jezioro z tarasu głównej sypialni). Dom jest w pełni wyposażony i wykończony materiałami najwyższej...

  • Działka na Mazurach Szczechy Wielkie 1405m2
    1 / 6
    Działka na Mazurach Szczechy Wielkie 1405m2

    Szczechy Wielkie

    • 130 000 zł cena
    • 1 405 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż malownicza działka 1405 m² – Szczechy Wielkie, Mazury Numer działki: 13/52 Powierzchnia: 1405 m² Wymiary: ok. 37 × 37 m (kształt zbliżony do kwadratu) Lokalizacja: Szc...

  • mpzp, media w drodze, z linią brzegową
    1 / 6
    mpzp, media w drodze, z linią brzegową

    Łupki

    • 2 700 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni ~ 1,35 ha położona w gminie Pisz, we wsi Łupki. Parcela o wymiarach ok. 40 m szerokości, ok. 270 m długości, położna przy jeziorze Roś, na teren...

  • Działka budowlana Sulimy gm. Giżycko
    1 / 6
    Działka budowlana Sulimy gm. Giżycko

    Sulimy

    • 300 000 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki na Mazurach w spokojnym miejscu w okolicy Giżycka Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki pod lasem miejskim w Sulimach. Ostanie dwie dział...

  • Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania!
    1 / 13
    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania!

    Rakowo Piskie

    • 272 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do prezentacji przestronnej nieruchomości zlokalizowanej na 2 piętrze, w miejscowości Bemowo Piskie. Mieszkanie o powierzchni 63,6m2 położone jest na 2 piętrze przy ulic...

  • 2 działki rekreacyjno budowlane w Nowych Gutach

    Nowe Guty

    • 179 500 zł cena
    • 2 922 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 2 działki rekreacyjno budowlane w Nowych Gutach 700 - 900 m od publicznej plaży jeziora Śniardwy 1) działka o nr 287/6 obręb Nowe Guty, o powierzchni 2922 m2 cena 17...

  • Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, jezioro Roś

    Pilchy

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, jezioro Roś Cena: 1 190 000 zł Kontakt: [tel] Zapraszam na prezentację Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończ...

  • Działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach

    Wygryny

    • 630 000 zł cena
    • 4 883 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach gmina Ruciane Nida. Nr działki 211/17 powierzchnia 4883 m2. Prąd w odległości 80 m. Dojazd drogą wewnętrzną, w ceni...

  • Dom stan surowy otwarty, puszcza Piska

    Uściany Stare

    • 350 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 1 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka z rozpoczętą budową domu, Stare Uściany, puszcza Piska. Na sprzedaż nieruchmość gruntowa o powierzchni 1499 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego we wsi Stare Uścia...