• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Muszyną

(48)
  • Dom Powroźnik gm. Muszyna, Cicha
    1 / 15
    Dom Powroźnik gm. Muszyna, Cicha

    Powroźnik

    • 1 090 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 2 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Powroźnik. !!! DOM WIELORODZINNY lub PENSJONAT !!! Pr...

  • Przetarg - obręb ewidencyjny Krynica Słotwiny

    Krynica-Zdrój

    • 2 048 319 zł cena
    • 8 559 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie Starosty Nowosądeckiego z dnia 25 marca 2026 r.o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własnośćSkarbu Państwa, położonej w Krynicy-Zdr...

  • Nieruchomość Mochnaczka Wyżna z budynkiem 45 m2
    1 / 8
    Nieruchomość Mochnaczka Wyżna z budynkiem 45 m2

    Mochnaczka Wyżna

    • 460 000 zł cena
    • 2 820 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam do zaoferowania sprzedaż nieruchomości, która jest położona w miejscowości Mochnaczka Wyżna, działka nr 103/5 o powierzchni 0,2825 ha po byłej stacji paliw wraz z budynkiem ist...

  • Działka Kamianna ul.

    Kamianna

    • 1 990 000 zł cena
    • 33 497 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 3,3497 ha położony w malowniczej miejscowości Kamianna (gmina Łabowa, powiat nowosądecki). Nieruchomość posiada gotowy podzia...

  • Sprzedam Budynek w Żegiestowie-Zdroju
    1 / 2
    Sprzedam Budynek w Żegiestowie-Zdroju

    Żegiestów

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek "Wanda" o powierzchni użytkowej 1.100 m kw na działce o powierzchni 2.200 m kw. Cena 1.000.000 zł. Obiekt do generalnego remontu. Lokalizacja na malowniczym i cennym przyro...

  • Sprzedam Zamienię willa Krynica Zdrój Warszawa Kraków Gdańsk
    1 / 8
    Sprzedam Zamienię willa Krynica Zdrój Warszawa Kraków Gdańsk

    Krynica-Zdrój

    • 2 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam willę z pokojami na wynajem w uroczym miejscu Krynicy Zdroju. Wnętrze budynku po generalnym remoncie.Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na dom,mieszkania ,do połowy...

  • 2-pokojowe mieszkanie z loggią w Krynicy Zdrój
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie z loggią w Krynicy Zdrój

    Krynica-Zdrój

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuje na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,65 m, położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju. Idealne zarówno do zamieszka...

  • Dom z potencjałem, las, góry, blisko centrum
    1 / 16
    Dom z potencjałem, las, góry, blisko centrum

    Krynica-Zdrój

    • 995 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek jednorodzinny wolnostojący z potencjałem w cichej dzielnicy, do centrum miasta ok.800 m. Budynek położony na działce częściowo utwardzonej- wjazd i parking . Powierzchnia d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Piwniczna
    1 / 8
    Działka budowlana Piwniczna

    Piwniczna-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 20ar położona w Piwnicznej Zdroju w przysiółku Zabanie. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około dł. 105m x szer. 19m- doja...

  • Działka budowlana Berest gm. Krynica-Zdrój
    1 / 5
    Działka budowlana Berest gm. Krynica-Zdrój

    Berest

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza, w pełni uzbrojona działka budowlana w Bereście, gminie Krynica-Zdrój !! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 30 arów, położona w urokliwej miejscowości Berest w...

  • Dom w Tyliczu na 8/10 osób Święta/ferie
    1 / 11
    Dom w Tyliczu na 8/10 osób Święta/ferie

    Tylicz

    • 1 100 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Zapraszam do wynajmu urokliwego domku położonego w malowniczej scenerii górskiej w Tyliczu 7 km. od Krynicy Zdrój. Chcesz uciec od zgiełku miasta i odpocząć w uroczym miejscu otocz...

  • Gotowiec Inwestycyjny w Sercu Krynicy-Zdroju
    1 / 11
    Gotowiec Inwestycyjny w Sercu Krynicy-Zdroju

    Krynica-Zdrój

    • 295 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OKAZJA INWESTYCYJNA: 27,5 m² w Sercu Krynicy-Zdroju Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? To mieszkanie przy ul. Tysiąclecia to idealna baza pod wynajem krótkoterminowy lub...

  • Niepowtarzalna możliwość zaaranżowania wnętrz.
    1 / 15
    Niepowtarzalna możliwość zaaranżowania wnętrz.

    Krynica-Zdrój

    • 940 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferuję Państwu połowę domu o powierzchni 188 m², położoną w Krynicy-Zdroju. Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co daje możliwość zaaranżowania wnętrz...

  • Niepowtarzalna możliwość zaaranżowania wnętrz

    Krynica-Zdrój

    • 940 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Na sprzedaż – wolnostojący dom w miejscowości Berest, gmina Kryni...

    Berest

    • 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: dom wolnostojący w miejscowości Berest Na sprzedaż dom wolnostojący z 1989 roku, położony w centrum malowniczej miejscowości Berest. Nieruchomość znajduje się na du...

  • 1 / 2
    Sprzedam

    Łabowa

    • 180 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam posiadam na sprzedaz grunty orne 1.40 hektara w Kamiannej

  • Działka Piwniczna-Zdrój ul. Krakowska

    Piwniczna-Zdrój » ul. Krakowska

    • 329 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy Państwu działkę budowlana na sprzedaż położoną w miejscowości Piwniczna Zdrój o powierzchni 34 ar. SPRZEDAŻ BEZ PROWIZJI Działka z oznaczeniem USŁUGOWO - MIESZK...

  • Działka Kotów

    Kotów

    • 520 000 zł cena
    • 42 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do naszego grona nieruchomości dołączyła duża działka rolno-budowlana na sprzedaż zlokalizowana w miejscowości Kotów 1,5 km od Łabowej. Działka kształtem zbliżona do prostokątna...

  • Dom Łosie

    Łosie

    • 890 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UROCZY domek w Bukowinie Tatrzańskiej, Leśnica, Łosie na działce 623m2. Położony w malowniczym otoczeniu z pięknym widokiem na górską dolinę i Gorce. Z domu bardzo blisko na...

  • Grunt leśny 1,4 ha woj. małopolskie, pow. gorlicki, gm. Ropa
    1 / 11
    Grunt leśny 1,4 ha woj. małopolskie, pow. gorlicki, gm. Ropa

    Łosie

    • 168 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bardzo ciekawe położenie działek: - Na działce 1077 źródło potoku "Bełczowski potok" - W pobliżu dom z filmu "Dom zły", Łysa Góra i szlak turystyczny. - dostęp do polnych dróg. Ni...