mieszkanie na sprzedaż
10 sty 2022

PIĄTKOWO - 3 POKOJE

woj. Wielkopolskie pow. Poznań gm. Poznań
Odświeżone 4 lata temu, Poniedziałek, 10 styczeń 2022 22:29
415 000 zł 63 m2
415 000 zł 63 m2 6 588 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 63 m2
Cena za metr 6 588 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 5
ID oferty K19778155

Opis

Polecam: 3 pokojowe mieszkanie na os. Jana III Sobieskiego , duża loggia z pełną własnością .

Główne atuty nieruchomości:
• doskonała inwestycja pod wynajem
• idealne miejsce dla rodzin z dziećmi - liczne tereny rekreacyjne, place zabaw
• bliskość szkół, przedszkola, kampusu Morasko

•dobrze nasłonecznione

W skład nieruchomości wchodzą pomieszczenia :
• kuchnia zamykana z oknem 6,1 m.kw
• pokój 9 m.kw
• pokój 11,2 m.kw
• pokój 21,7 m.kw
• korytarz 10,4 m.kw
• łazienka 3,4 m.kw
• wc 1,1 m.kw

Do mieszkania przynależy również :
• piwnica

Typ ogrzewania: ogrzewanie miejskie.

Typ własności: własność.

-3 USTAWNE POKOJE
-NIEZALEŻNY UKŁAD
-KORYTARZ Z MOŻLIWOŚCIAMI ZABUDOWY POJEMNYCH SZAF
- BLOK PO TERMOIZOLACJI
Mieszkanie ma 62,70 m2 i duży potencjał zarówno jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi z powodu bliskości do szkoły jak i mieszkanie inwestycyjne dla studentów . Lokal mieści się na 8 z 11 pięter dając tym samym piękny, panoramiczny widok na okalające tereny zielone . Lokalizacja łączy dwie najbardziej pożądane cechy: bardzo dobre skomunikowanie z centrum miasta i sąsiedztwo rozległych terenów zielonych dla spacerowiczów oraz lubiących aktywność na świeżym powietrzu .
Mieszkanie słoneczne, a dzięki ekspozycji okien na wschód i zachód jest przyjazne nawet w upalne lato , a zimą dobrze dogrzane. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi - w bezpośredniej bliskości szkoła podstawowa , plac zabaw , na który jest widok z okien , kort tenisowy, małpi gaj, boisko do bulli . A dla miłośników smacznego jedzenia - Pizzeria Mamma Mia oraz McTosiek w pobliżu.