• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stare Jabłonki
  • Chybie
  • Złockie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Piasek

(1)
  • Mieszkanie Piasek gm. Woźniki, Leśna
    1 / 4
    Mieszkanie Piasek gm. Woźniki, Leśna

    Piasek

    • 1 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w miejscowości Piasek przy ul. Leśnej 1. Lokal znajduje się na 1 piętrze w prywatnym domu, co zapewnia spokojną, kameralną at...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Parterowy dom na Jurze już na Ciebie czeka! Złoty Potok

    Złoty Potok

    • 799 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 4 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Super działka budowlano-rolna tylko 10zł za m2!!!
    1 / 2
    Super działka budowlano-rolna tylko 10zł za m2!!!

    Janów

    • 150 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 2,1ha. Tylko 7zł za m2! Działka bardzo dogodnie położona w Żurawiu gmina Janów (Jura Krakowsko-częstochowska). Dojazd do Częstoch...

  • Działka budowlana Janów
    1 / 8
    Działka budowlana Janów

    Janów

    • 209 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Janów wokół luźna zabudowa jednorodzinna Piękny widok na lasy Działka położona na wzniesieniu w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego la...

  • Działki rolne Złoty Potok
    1 / 4
    Działki rolne Złoty Potok

    Złoty Potok

    • 75 500 zł cena
    • 15 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomości gruntowe w miejscowości Złoty Potok. Łączna powierzchnia 1,51 ha. 1. Działka nr 249 - pole powierzchni 0,86ha 2. Działka nr 298 - pole powierzchni 0,58ha 3....

  • Atrakcyjna działka
    1 / 2
    Atrakcyjna działka

    Złoty Potok

    • 54 000 zł cena
    • 6 569 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 6300 m². Działka ma wymiary 16x410 m i znajduje się w spokojnej okolicy. Dostęp do drogi jest utwardzony, co ułatwia dojazd. To idea...

  • Sprzedam Działka rolno-budowlana Lusławice gmina Janów
    1 / 3
    Sprzedam Działka rolno-budowlana Lusławice gmina Janów

    Lusławice

    • 180 000 zł cena
    • 10 790 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w malowniczej miejscowości Lusławice na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Województwo: śląskie Powiat: częstochowski Gmina: Janów Obręb: Lusławice...

  • Działka budowlana Bukowno gm. Olsztyn, Malownicza
    1 / 6
    Działka budowlana Bukowno gm. Olsztyn, Malownicza

    Bukowno

    • 129 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o działce pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? Sprawdź tę ofertę Biura Michalczyk Nieruchomości w Bukownie koło Olsztyna! Lokalizacja: Bukowno, ul. Malownicza P...

  • Dom Janów, Wesoła
    Dom Janów, Wesoła

    Janów

    • 1 250 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZYDENCJA Z POTENCJAŁEM: Rodzinna enklawa i dwa niezależne domy w sercu Jury Janów, pow. częstochowski | Działka 950 m² | Dom 260 m² | Wolnostojący domek gościnny 7 | Strefa Welln...

  • Sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Złoty Potok

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w Złotym Potoku do generalnego remontu wymieniona została cała instalacja elektryczna oraz nowy piec z podajnikiem na ekogroszek