mieszkanie na sprzedaż
7 gru 2023

Mieszkanie Wrocław Krzyki, Południe ul. Na Grobli

Wrocław Krzyki ul. Na Grobli
woj. Dolnośląskie pow. Wrocław gm. Wrocław
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 7 grudzień 2023 13:30
2 400 zł 35 m2
2 400 zł 35 m2 69 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 35 m2
Cena za metr 69 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 2
ID oferty K36298573

Opis

Miasto Marina- położone tuż nad brzegiem Odry, przy ul. Na Grobli to miejsce dla osób szukających oddechu od zgiełku.
Dzięki doskonałej lokalizacji gwarantuje mieszkańcom dostęp do wszystkich miejskich atrakcji i udogodnień.
Poprzez bliskość Rynku oraz kampusu akademickiego Politechniki Wrocławskiej jest to doskonały wybór dla najemców.

NAD BRZEGIEM RZEKI
Położenie osiedla, tuż nad brzegiem Odry, daje możliwość korzystania z lokalnej mariny żeglarskiej, w której mogą przycumować jachty czy motorówki.
PRZY UL. NA GROBLI
Nasza inwestycja zlokalizowana jest zaledwie kilka minut od Politechniki Wrocławskiej i kolejki gondolowej Polinka.
STREFA FITNESS
Dla mieszkańców dostępna jest darmowa strefa fitness wyposażona w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń.
MARINE CLUBE
Na parterze budynku wejściowego znajduje się recepcja i ochrona wraz z miejscem spotkań.

Cena najmu:
2400zł czynsz
+ 650zł opłaty z prądem
SUMA: 3050zł
+200zł parking (nieobowiązkowy)

Mieszkanie wyposażone w zmywarkę i pralkę.

Mieszkanie zarządzane przez firmę.
Co to oznacza?
Przelew za czynsz i opłaty wysyłają Państwo jednym przelewem, resztę robimy my.
Umowy podpisywane są na czas określony (12m) z możliwością przedłużenia. Rezerwacje pustych mieszkań robimy na maksymalnie dwa tygodnie, później należy zacząć opłacać czynsz.
Wszystkie awarie i naprawy wykonywane są przez naszych wyszkolonych fachowców.
Na Państwa życzenie, możemy również zorganizować okresowe sprzątanie lokalu.
Wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu.
Oferta na wyłączność, klucze w biurze.

Zapraszam do kontaktu i na bezpłatną prezentację,

Denis Mróz
tel: Pokaż numer telefonu
www: DenisMroz.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1675
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 35 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Wrocław, osiedle Krzyki, ul. Na Grobli
  • Mieszkanie położone na 2 piętrze
  • Data dodania: 2023-12-07
  • Data aktualizacji: 2023-12-07
  • ID ogłoszenia: K36298573
  • Źródło: Denis Mróz
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Wrocław, cena: od 2 040 do 2 760 zł, powierzchnia: od 30 do 41 m2
DM
Denis Mróz Biuro nieruchomości · 82 ogłoszeń

Denis Mróz Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika