mieszkanie na sprzedaż
14 sie 2022

Mieszkanie własnościowe 77m2

woj. Zachodniopomorskie pow. drawski gm. drawski
Odświeżone 3 lata temu, Niedziela, 14 sierpień 2022 22:31
240 000 zł 77 m2
240 000 zł 77 m2 3 117 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 77 m2
Cena za metr 3 117 zł/m2
Pokoje 4
Piętro Parter
ID oferty K21822880

Opis

Na sprzedaż mieszkanie Drawsko Pomorskie w centrum powierzchni 77 m2 Mieszkanie zlokalizowane na parterze posiada 4 pokoje, w tym duży salon, 3 sypialnie, kuchnia z aneksem,łazienka,toaleta. Mieszkanie do niewielkiego remontu sciany są poszpachlowane gotowe do malowania. Ogrzewanie gazowe piec został wymieniony w 09.2021. Do mieszkania przynależą dwie piwnice,cześć podwórka z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi.
  • Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 77 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Drawsko Pomorskie
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2022-08-14
  • Data aktualizacji: 2022-08-15
  • ID ogłoszenia: K21822880
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Drawsko Pomorskie, cena: od 204 000 do 276 000 zł, powierzchnia: od 66 do 89 m2
T
Tomasz osoba prywatna
Zadzwoń

Tomasz osoba prywatna

Tel: 506... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość