mieszkanie na sprzedaż
26 mar 2026

Mieszkanie Tarnów

woj. Małopolskie pow. Tarnów gm. Tarnów
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 26 marzec 2026 10:20
420 000 zł 60 m2
420 000 zł 60 m2 7 000 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 60 m2
Cena za metr 7 000 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 9
ID oferty K37498142

Opis

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję!

Atuty mieszkania:
Rozkładowy układ: Do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z przedpokoju brak pokoi przechodnich. Oddzielna, widna kuchnia: Rzadkość w nowym budownictwie, tutaj standard. Kuchnia posiada własne okno i miejsce na stół jadalniany. Jasne wnętrza: Duże okna wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, szczególnie w salonie i pokojach. Potencjał: Mieszkanie jest zadbane, gotowe do zamieszkania, ale daje również ogromne możliwości aranżacyjne według własnego gustu.
Opis pomieszczeń:
Salon: Przestronny pokój dzienny z wyjściem na balkon i bardzo dużymi oknami zajmującymi niemal całą ścianę, co zapewnia doskonałe doświetlenie. Obecnie umeblowany w klasycznym stylu, z miejscem na wypoczynek i strefę RTV. Na podłodze zadbany parkiet/panele. Kuchnia: Osobne, zamykane pomieszczenie z oknem. Wyposażona w meble kuchenne, kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę oraz kącik jadalniany. Na podłodze praktyczna terakota . Pokój II: Ustawny pokój, który doskonale sprawdzi się jako główna sypialnia lub pokój młodzieżowy/biuro. Wyposażony w dużą, nowoczesną szafę. Pokój III: Mniejszy, ale przytulny pokój, idealny na sypialnię dla dziecka, pokój gościnny lub gabinet do pracy zdalnej . Przedpokój: Funkcjonalny korytarz w kształcie litery L, łączący wszystkie pomieszczenia. Wyposażony w ciekawy, zabudowany wieszak z siedziskiem oraz lustro. Na wejściu praktyczne kafle, w dalszej części panele. Drzwi wewnętrzne z przeszkleniami dodatkowo doświetlają przestrzeń.