mieszkanie na sprzedaż
22 maj 2024

MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE NA DĘBCU UL. ŁOZOWA |3 POKOJE|60,83M2|

woj. Wielkopolskie pow. Poznań gm. Poznań
Odświeżone 1 rok temu, środa, 22 maj 2024 13:17
597 000 zł 61 m2
597 000 zł 61 m2 9 787 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 61 m2
Cena za metr 9 787 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K36589057

Opis

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE:
1. WIRTUALNY SPACER - [url] /> 2. FILM - [url] /> 3. WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] /> LOKALIZACJA
Lokalizacja mieszkania przy ul. Łozowej wyróżnia się dostępem do wielu terenów zielonych w okolicy, co sprzyja zdrowemu trybowi życia oraz stanowi atrakcyjne otoczenie dla mieszkańców. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, placówki edukacyjne, restauracje i inne udogodnienia, co sprawia, że codzienne funkcjonowanie jest wygodne i komfortowe. Mieszkanie jest dogodnie skomunikowane z innymi częściami miasta, co ułatwia szybkie i wygodne przemieszczanie się, zarówno na co dzień, jak i w podróży do centrum. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się dosłownie kilka kroków od budynku!

MIESZKANIE
Oferta obejmuje mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 na wysokim parterze z balkonem. Trzy pokoje zapewniają wystarczająco przestrzeni i możliwości do aranżacji według własnych preferencji. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie. Kuchnia jest całkowicie nowa i wyposażona w płytę indukcyjną, okap i piekarnik. Wszystkie ściany są wyrównane, wygładzone i pomalowane na biało. Podłogi zostały wymienione w całym mieszkaniu. Łazienka jest jasna i świeżo po remoncie. Ogrzewanie miejskie to dodatkowy komfort, a okna PCV i ocieplenie budynku przyczyniają się do efektywnej izolacji termicznej. Wszystkie instalacje elektryczne jak i hydraulicze zostały wymienione. Do mieszkania przynależy piwnica.