mieszkanie na sprzedaż
12 mar 2025

Mieszkanie Świdnica ul. Hugona Kołłątaja

Świdnica ul. Kołłątaja
woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 1 rok temu, środa, 12 marzec 2025 19:20
399 000 zł 59 m2
399 000 zł 59 m2 6 763 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 59 m2
Cena za metr 6 763 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 4
ID oferty K37045611

Opis

Omega Estate spełnia marzenia! Proponujemy do zakupu wyjątkowe mieszkanie na Zarzeczu!

Bloki z wielkiej płyty często charakteryzują się bezpłciowością, jednak nie to mieszkanie! Tu znajdziemy duszę i serce właścicielki, która poświęciła dużo czasu na zaaranżowanie wnętrza z charakterem.

Na około 60 m2 powierzchni mieszkania składa się:
- salon stanowiący centrum i serce domu. Tu zadbano o przyjemną atmosferę stosując ciepłe, morskie kolory. W salonie znajdziemy zarówno miejsce do relaksu i wypoczynku, a także strefę gdzie w komfortowych warunkach zjemy z rodziną obiad.
Z salonu wychodzimy na przestronny balkon, z którego rozpościera się urokliwy widok, a zachody słońca chwytają za serce!
-  sypialnia rodziców to wygodne łóżko małżeńskie z ręcznie wykonanym zagłówkiem, z uwagi na rozmiar sypialni zastosowano w niej jeszcze pojemną, głęboką szafą z lustrem,
- jasny pokój urządzony dla dzieci,
- przedpokój z dobrze zagospodarowaną przestrzenią do przechowywania rzeczy codziennego użytku.  Wygody w użytkowaniu dodaje ogrzewanie miejskie. Czynsz administracyjny (bez wody i odpadów) to koszt około 600 zł. Na balkonie jest możliwość zainstalowania klimatyzacji. Do mieszkania przynależy piwnica. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości jako gotową inwestycję z podpisaną umową najmu z rzetelnymi najemcami.
Więcej informacji pod numerem telefonu
Justyna Bodnar 
Pokaż numer telefonu 

Numer oferty: OMG745449
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 59 m2