mieszkanie na sprzedaż
5 kwi 2025

Mieszkanie Świdnica ul.

woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 1 rok temu, Sobota, 5 kwiecień 2025 19:20
279 000 zł 74 m2
279 000 zł 74 m2 3 771 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 74 m2
Cena za metr 3 771 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 3
ID oferty K37080952

Opis

Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem o niesamowitym mieszkaniu w dogodnej lokalizacji!
Piękne kamienice zdobiące ulicę Jagiellońską podnoszą prestiż tej okolicy, a samo mieszkanie to jedna z lepszych ofert! 

Przestronne, ponad 65 metrowe mieszkanie (+przedpokój) z balkonem składa się z:
- ogromnej kuchni połączonej z salonem,
- komfortowej łazienki z prysznicem,
- przytulnej, przestronnej sypialni z wyjściem na balkon. 

Niskie koszty utrzymania sprawiają, że mieszkanie idealnie nadaje się na inwestycję pod wynajem, zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy- na doby. Świdnica pod jednym i drugim względem jest bardzo atrakcyjna. W nieruchomości zastosowano ekonomiczne ogrzewanie gazowe. Wysokie sufity dodatkowo zwiększają optycznie przestrzeń, a sztukateria podsufitowa dodaje elegancji. Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu. 

Nieruchomość znajduje się w odnowionej kamienicy, a do mieszkania prowadzi zadbana klatka schodowa z niesamowitymi malunkami sufitowymi. Do środka wchodzimy z wewnętrznego korytarza, co daje nam poczucie prywatności. 
 
Przed budynkiem znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Do samego Rynku dojdziemy w 5 minut, a zaraz obok kamienicy znajduje się duży, zadbany park.

Do mieszkania przynależy piwnica i miejsce na wspólnym strychu. Za budynkiem znajduje się wewnętrzne małe podwórko. 

Zakup mieszkania możliwy jedynie za gotówkę.

Po więcej informacji i w celu umówienia prezentacji zapraszam do kontaktu