3-pok. apartament, noclegi (dla 4-5 osób) , centrum Przemyśl.
Komfortowe mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy ul. Franciszkańskiej tuż obok Rynku starego miasta.
Apartament o powierzchni 65m2 składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju dla dzieci, łazienki z WC.
Miejsca do spania: łózko małżeńskie w sypialni, trzy łóżka jednoosobowych w mniejszym pokoju: jedno - na dole, dwa - na antresoli.
Atutem mieszkania jest położenie w centrum miasta, wszędzie blisko - dworzec kolejowy i autobusowy (400m), liczne punkty gastronomiczne, muzea, urzędy, sklepy, zielony rynek, przystanki autobusowe, park Zamkowy, ścieżki rowerowe i spacerowe, rzeka San, stok narciarski, lodowisko.
Mieszkanie wyposażone w klimatyzację, lodówkę, pralkę, zmywarkę, kuchenkę gazową, czajnik elektryczny, telewizor, suszarkę do włosów, suszarkę na pranie. Jest bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu. Do dyspozycji najemców pościel, ręczniki, podstawowe środki higieny oraz kawa, herbata.
Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu. W odległości 150 m jest miejski parking przy placu Rybi: od piątku 19.00 do poniedziałku 7.00 - bez opłat.
Cena:
- 1- 2 dni - 350zł/doba,
- 3 -5 dni - 320zł/doba,
- 4-10dni - 300zł/doba.
Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.
DANE KONTAKTOWE:
Polskie Mieszkanie I.V.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty: 346
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 65 m2
Lokalizacja mieszkania: Przemyśl, ul. Franciszkańska
Mieszkanie położone na 2 piętrze
Data dodania: 2026-03-05
Data aktualizacji: 2026-04-23
ID ogłoszenia: K37478303
Udostepnij
Wydrukuj
Zgłoś naruszenie
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Przemyśl, cena: od 281 do 380 zł, powierzchnia: od 56 do 75 m2
Komfortowy apartament (dla 4-6 osób), ul.3 Maja, Przemyśl
Apartament:
Trzypokojowe mieszkanie jest w pełni wyposażone w niezbędne AGD i RTV: lodówka, pralka, zmywarka, tele...
Wynajmę 3-pokojowy apartament, centrum, Przemyśl. ??????????.
Wynajmę komfortowy apartament o powierzchni 61m2 centrum Przemyśla. Bardzo dobra lokalizacja na początku ul. Sł...