mieszkanie na sprzedaż
1 mar 2022

Mieszkanie Poznań Jeżyce ul. Poznańska

woj. Wielkopolskie pow. Poznań gm. Poznań
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 1 marzec 2022 17:30
610 000 zł 82 m2
610 000 zł 82 m2 7 440 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 82 m2
Cena za metr 7 440 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 3
ID oferty K20497942

Opis

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,10m2 położone przy ul. Poznańskiej Jeżyce na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku wybudowanym przez dewelopera Ataner w 2000 roku.
Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone gotowe do zamieszkania.
Na powierzchnię 82,10m2 składają się:
- sypialnia z zabudowaną szafą
- pokój gościnny
- salon z wyjściem na loggię
- przestronna kuchnia
- łazienka z oknem
- toaleta
- korytarz
W pokojach na podłodze panele lub wykładzina, w kuchni łazience i korytarzu płytki.
Kuchnia w zabudowie wyposażona w sprzęt AGD.
Okna PCV, wystawa południe i zachód.
Obiekt monitorowany i chroniony.
Pełna własność z udziałem w gruncie
Czynsz 680 zł
Cena 610 000 zł
Razem z mieszkanie sprzedawany jest garaż, wliczony w cenę, osobna księga wieczysta.

Atrakcyjna lokalizacja. W bezpośrednim otoczeniu rozwinięta infrastruktura: sklepy, szkoły, banki, Międzynarodowe Targi Poznańskie. Bardzo dobra komunikacja tramwajowa i autobusowa. W pobliżu tereny rekreacyjne: Park Sołacki, Rusałka.

BEZPŁATNA POMOC w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !!!
Prezentacje prowadzi Marika Stefańska, tel. Pokaż numer telefonu
Nieruchomości Familia
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości