mieszkanie na sprzedaż
18 maj 2026

Mieszkanie Pogórze ul. Stefana Czarnieckiego

Pogórze ul. Czarnieckiego
woj. Pomorskie pow. pucki gm. pucki
Dodane 5 godzin temu, Poniedziałek, 18 maj 2026 01:21
899 000 zł 63 m2
899 000 zł 63 m2 14 270 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 63 m2
Cena za metr 14 270 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K37535438

Opis

Oferta biura The House Nieruchomości.

Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, która łączy wygodę nowego budownictwa, funkcjonalny układ trzech pokoi i prywatną przestrzeń zewnętrzną. Przy ul. Stefana Czarnieckiego w Pogórzu znajduje się jasne mieszkanie o powierzchni 62,65 m², położone na parterze z wyjściem na taras i ogród oraz miejscem postojowym. Budynek z 2020 roku został wybudowany przez dewelopera Orlex jako część inwestycji Osiedle Kościuszki.

KLUCZOWE ATUTY

♦ Funkcjonalny układ 3 pokoi - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój i wiatrołap tworzą wygodną przestrzeń dla pary, rodziny lub osób pracujących z domu.
♦ Parter z tarasem i ogrodem o powierzchni ok. 90 m² - nieocenione przy zabawie z dziećmi, pracy z laptopem albo spokojnym wieczorze na zewnątrz.
♦ Mieszkanie jest jasne, zadbane i gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.
♦ Budynek z 2020 roku zagospodarowanymi częściami wspólnymi.
♦ Miejsce postojowe naziemne za szlabanem.
♦ Niskie opłaty w wysokości ok. 550 złotych miesięcznie.
♦ Spokojna lokalizacja w Pogórzu - doskonałe miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko Gdyni, a jednocześnie cenią spokojniejsze otoczenie i bardziej kameralny rytm życia z równoczesną bliskością morza.

LOKALIZACJA

Pogórze to lokalizacja dla osób, które chcą korzystać z bliskości Gdyni, a jednocześnie wracać do spokojniejszego, bardziej kameralnego otoczenia. Ulica Stefana Czarnieckiego znajduje się w części dobrze skomunikowanej, z wygodnym dostępem do codziennej infrastruktury, sklepów, usług, szkół, przedszkoli i terenów spacerowych.