mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Inowrocław

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. inowrocławski gm. inowrocławski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:20
159 000 zł 27 m2
159 000 zł 27 m2 5 889 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 27 m2
Cena za metr 5 889 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 2
ID oferty K37500496

Opis

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 27m2 usytuowane na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z WC.

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Oferujemy bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu.
Oferta nr 1573

tel. Pokaż numer telefonu

DANE KONTAKTOWE:
Agnieszka
Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1573
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 27 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Inowrocław
  • Mieszkanie położone na 2 piętrze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500496
  • Źródło: Patronus Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Inowrocław, cena: od 135 150 do 182 850 zł, powierzchnia: od 23 do 32 m2
PN
Patronus Nieruchomości Biuro nieruchomości · 163 ogłoszeń
PN

Patronus Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika