mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Inowrocław

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. inowrocławski gm. inowrocławski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:20
380 000 zł 73 m2
380 000 zł 73 m2 5 206 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 73 m2
Cena za metr 5 206 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 4
ID oferty K37500450

Opis

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.73m2 usytuowane na IV piętrze na osiedlu Rąbin.

Mieszkanie składa się z kuchni, dużego pokoju z wyjściem na balkon, 3 sypialni, przedpokoju oraz łazienki z WC.

Mieszkanie bardzo ciepłe, dostępne od zaraz.

Budynek pod zarządem KSM.
Serdecznie zapraszamy na prezentację

Oferujemy bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu.
Oferta nr 1625
tel. Pokaż numer telefonu

DANE KONTAKTOWE:
Bożena
Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1625
  • Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 73 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Inowrocław
  • Mieszkanie położone na 4 piętrze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500450
  • Źródło: Patronus Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Inowrocław, cena: od 323 000 do 437 000 zł, powierzchnia: od 63 do 84 m2
PN
Patronus Nieruchomości Biuro nieruchomości · 163 ogłoszeń
PN

Patronus Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika