mieszkanie na sprzedaż
22 cze 2024

Mieszkanie Chodzież

woj. Wielkopolskie pow. chodzieski gm. chodzieski
Dodane 1 rok temu, Sobota, 22 czerwiec 2024 15:30
253 000 zł 48 m2
253 000 zł 48 m2 5 271 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 48 m2
Cena za metr 5 271 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 3
ID oferty K36655079

Opis

2 POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ
Chodzież, ul. Kaczorowskiego

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na III piętrze w bloku.
Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą
Powierzchnia użytkowa wynosi 48,60 m
Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,46 m

Mieszkanie przestronne i słoneczne o układzie dwustronnym (rozkładowe z osobnymi pomieszczeniami).
Wymiary:
przedpokój i komunikacja 6,30 m
salon 17,20 m
sypialnia 11,30 m
kuchnia 9,30 m
łazienka z wc 4,50 m

Z salonu wyjście na balkon typu loggia o powierzchni 4,70 m

Niskie koszty utrzymania: ciepła woda z junkersa gazowego, comiesięczna opłata do spółdzielni mieszkaniowej wynosi 632 zł/ 1 osobę z zaliczką na zimną wodę, centralnym ogrzewaniem, wywozem nieczystości, opłatą stałą za wodomierz, funduszem remontowym, eksploatacją.

Blok zlokalizowany jest na spokojnym osiedlu blisko centrum miasta.
W pobliżu plac zabaw, boisko, miejsca do rekreacji. W bliskiej odległości znajdują się sklepy, markety, przedszkole oraz urzędy.
Niedaleko przystanek autobusowy, przy bloku dostępne miejsca parkingowe.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !

WSPÓŁPRACUJEMY Z DOŚWIADCZONYMI PARTNERAMI FINANSOWYMI, ZAPEWNIAJĄC PEŁNĄ OBSŁUGĘ W ZAKRESIE KREDYTOWYM.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 237
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 48 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Chodzież