mieszkanie na sprzedaż
15 sty 2021

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrocław, Krzyki

woj. Dolnośląskie pow. Wrocław gm. Wrocław
Odświeżone 5 lat temu, Piątek, 15 styczeń 2021 15:43
320 000 zł 33 m2
320 000 zł 33 m2 9 697 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 33 m2
Cena za metr 9 697 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 5
ID oferty K17022218

Opis

WYPOSAŻONE MIESZKANIE 2-POKOJOWE, WIECZYSTA, KRZYKI

Przestronne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, ul. Wieczysta, 33 m2

LOKALIZACJA
Nieruchomość usytuowana w zadbanym bloku przy ul. Wieczystej. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajdują się sklepy (Biedronka, Kaufland, Dino, Lidl), apteka, poczta, place zabaw, szkoły, stacje benzynowe, przystanki komunikacji miejskiej.

Aquapark – 650 m (3 min samochodem)
Uniwersytet Ekonomiczny – 1,3 km (5 min samochodem)
Rynek – 3,5 km (13 min samochodem)
Dworzec PKP/PKS – 2 km (6 min samochodem)
CH Wroclavia – 1,6 km (5 min samochodem)

NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie 2-pokojowe na 7 piętrze budynku. Klatka schodowa całkowicie odnowiona. W budynku znajduje się winda.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.
Przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe na osiedlowym parkingu, do którego dostęp mają tylko mieszkańcy. Nieruchomość dostępna do prezentacji i sprzedaży od 12/01.

- mieszkanie jest ciepłe i słoneczne
- w bloku dostępny jest Internet Vectra światłowód
- czynsz administracyjny jest niski - ok. 390 PLN (ogrzewanie miejskie, woda, śmieci)
- na dachu budynku znajduje się fotowoltaika.
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 33 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Wrocław
  • Mieszkanie położone na 5 piętrze