• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Międzyzdroje

(54)
  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 1 750 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    RENT-nieruchomości ROMANOWICZ Stargard
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 2 820 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 40 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 704 640 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 642 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 458 490 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 448 980 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • 0% prowizji - bezpośrednio od właściciela
    1 / 11
    0% prowizji - bezpośrednio od właściciela

    Międzyzdroje

    • 918 222 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 24 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    DBSP Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament na plaży z wysoką rentownością
    Apartament na plaży z wysoką rentownością

    Międzyzdroje

    • 936 774 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 24 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    DBSP Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 1 050 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 28 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Międzyzdroje - piękna kawalerka dla kelnera lub kelnerki
    Międzyzdroje - piękna kawalerka dla kelnera lub kelnerki

    Międzyzdroje

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Międzyzdroje - 200 m od plaży. Do wynajęcia umeblowana kawalerka , osobne niezależne wejście. .Apartament wyposażony w : aneks kuchenny , łazienka , taras . Ogrzewanie gazowe...

  • Luksusowe mieszkanie dla firm
    Luksusowe mieszkanie dla firm

    Międzyzdroje

    • 2 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Międzyzdroje - 200 m od plaży. Do wynajęcia od 01.03.2026 umeblowany apartament - studio z kominkiem. Do dyspozycji najemcy : aneks kuchenny wyposażony w lodówkę , zmywarkę , pra...

  • Mieszkanie - studio z tarasem i ogrodem dla pracownika firmy
    Mieszkanie - studio z tarasem i ogrodem dla pracownika firmy

    Międzyzdroje

    • 2 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Międzyzdroje - wynajmę ekskluzywnie umeblowany apartament - studio z kominkiem o powierzchni 35 qm z oddzielnym wejściem , nowoczesna łazienka , aneks kuchenny , taras , kam...

  • Mieszkanie dla pracowników Międzyzdroje
    Mieszkanie dla pracowników Międzyzdroje

    Międzyzdroje

    • 35 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę ładne mieszkanie dla pracowników w Międzyzdrojach. Pełne wyposażenie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • WYMIENIE SIE(ZAMIENIE)lub WYNAJME

    Świnoujście

    • 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYMIENIE SIE(ZAMIENIE)lub WYNAJME!! MIESZKANIE 42M2 (2 POKOJE) w SWINOUJSCIU na PODOBNE w WARSZAWIE (ZOLIBORZ kub CENTRUM) OKOLO +-1 rok!!! Z opcja zamiany na stałe!!!Oferta wazna...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Kołczewo

    • 3 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 14 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kołczewo, położone na wyspie Wolin, w pobliżu jezior i lasów, to kolejne miejsce na naszym wybrzeżu kapitalne dla ludzi pragnących wypocząć od zgiełku miast. Na sprzedaż oferujemy...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 270 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 30 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 899 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kołczewo

    • 699 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dworakowski Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzywodzie

    • 1 750 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RENT-nieruchomości ROMANOWICZ Stargard
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 350 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 899 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 32 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzywodzie

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świnoujście

    • 743 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Budowlana w urokliwej Wisełce!

    Wisełka

    • 550 000 zł cena
    • 936 m2 powierzchnia
    • 588 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w urokliwej Wisełce!Atrakcyjna działka budowlana nad morzem w urokliwej miejscowości Wisełka, w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego.Miejscowość oddalona 10 km...

  • Działka Kodrąbek

    Kodrąbek

    • 647 400 zł cena
    • 6 474 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – działki nr 74/5 i 74/6, Kodrąbek – Wyspa WolinNa sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 6474 m², położone w miejscowości Kodrąbek w gminie Wolin, województw...

  • Apartament dla 4 osób
    1 / 5
    Apartament dla 4 osób

    Świnoujście

    • 120 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka umeblowana z aneksem kuchennym i słonecznym balkonem i oczywiście łazienką. Dogodne położenie, 15 min do plaży, obok plac zabaw, sklepy gastronomia. Mieszkanie z pełnym w...

  • Działka nad morzem
    1 / 14
    Działka nad morzem

    Międzywodzie

    • 384 221 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działka budowlana 1817 m² w cichej części Międzywodzia. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w nadmor...

  • Mieszkanie Świnoujście, Plac Wolności
    1 / 6
    Mieszkanie Świnoujście, Plac Wolności

    Świnoujście

    • 428 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w Centrum Świnoujścia z widokiem na Starówkę Mieszkanie o powierzchni 29,45 m2 położone na 1 piętrze budynku w Centrum Świnoujścia. Nieruchomość składa się: - Salon z an...

  • 2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja
    1 / 16
    2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja

    Kołczewo

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem – Kołczewo, ul. Słoneczna 6 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nieprzypadkowo Ko...

  • Ładzin - działka przygotowana do budowy
    1 / 5
    Ładzin - działka przygotowana do budowy

    Ładzin

    • 205 000 zł cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w ładnej, spokojnej, zielonej okolicy. Jest równa, wykarczowana, regularnie koszona od kilku lat. Ogrodzona ze wszystkich stron: z przodu ogrodzenie panelowe,...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Wisełka

    Wisełka

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Wisełka, Gmina Wolin Powiat Kamieński, woj. Zac...

  • Działka budowlana nad Dziwną
    1 / 12
    Działka budowlana nad Dziwną

    Sierosław

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sierosław - Działka budowlana ( 20 arów)- media przy drodze. W sąsiedztwie nowe budynki lub rozpoczęte budowy. Działka położona blisko brzegu rzeki Dziwna, naprzeciw Wyspy Kormoran...

  • 300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia
    1 / 9
    300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia

    Świnoujście

    • 855 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia Premium studio w Świnoujściu - ul. Juliusza Słowackiego 5 min pieszo do promenady i plaży Gotowe pod najem krótkoterminowy Wysoki standar...

  • Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino
    1 / 13
    Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino

    Świnoujście

    • 613 283 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 43,90 m², zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Monte Cassino 7 w Świnoujście....

  • Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego
    1 / 5
    Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego

    Świnoujście

    • 829 401 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 25 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.33 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wcho...

  • Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza
    Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza

    Międzywodzie

    • 4 800 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 13 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, f...

  • Dom premium nad jeziorem - wiosenna promocja!
    1 / 16
    Dom premium nad jeziorem - wiosenna promocja!

    Kołczewo

    • 2 500 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 14 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatnia szansa na luksusowy dom nad jeziorem w Kołczewie – teraz w promocyjnej cenie obniżonej aż o 350 000 zł! Przestronny, elegancki dom w standardzie premium, z dużymi przesz...

  • Dom pokazowy – pełne wyposażenie, oferta specjalna
    1 / 16
    Dom pokazowy – pełne wyposażenie, oferta specjalna

    Kołczewo

    • 1 999 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowego domu nad jeziorem, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez urządzania i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na kameralnym osiedlu no...

  • Apartament w Apart Park Albus miejsce parkingowe.
    1 / 16
    Apartament w Apart Park Albus miejsce parkingowe.

    Świnoujście

    • 1 179 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 30 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej – Świnoujście, Apart Park Albus. Istnieje możliwość jednorazowego zakupu dwóch lub trzech apartamentów na atrakcyjnych warunkach....

  • Atrakcyjny Apartament w Baltik Park Rubus, parking
    1 / 16
    Atrakcyjny Apartament w Baltik Park Rubus, parking

    Świnoujście

    • 970 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej – Świnoujście, Apart Park Rubus. Na sprzedaż elegancki apartament w prestiżowym kompleksie Apart Park, w budynku Rubus. To idealn...

  • 1 / 3
    Przetarg - Międzywodzie

    Międzywodzie

    • 18 450 000 zł cena
    • 15 936 m2 powierzchnia
    • 1 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Burmistrz Dziwnowa OGŁASZA NA DZIEŃ 22 maja 2026 roku Do sprzedaży przeznaczono działki położone w Międzywodziu: · 6 działek (od nr 156/48 do 156/50 i od 156/52 do 15...

  • Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.
    1 / 14
    Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.

    Świnoujście

    • 489 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia – Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem ! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni 3...

  • Działka z widokiem na wodę koło Międzyzdrojów!
    1 / 4
    Działka z widokiem na wodę koło Międzyzdrojów!

    Wicko

    • 495 900 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem! W naszej ofercie działka z widokiem na jezioro i zalew położona miejscowości Wicko, 3 km od Międzyzdrojów. Działka o powierzchni 1653...