• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Inowrocław

(5)
  • Nieruchomość biurowo-usługowa w sercu Inowrocławia.
    1 / 9
    Nieruchomość biurowo-usługowa w sercu Inowrocławia.

    Inowrocław

    • 3 400 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 1 838 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OPIS NIERUCHOMOŚCI Nowoczesna nieruchomość biurowo-usługowa w sercu Inowrocławia. Zlokalizowana przy ul. Dworcowej, nieruchomość oferuje d...

  • Obiekt budowlany 85m2 z przeznaczeniem na działalność
    1 / 7
    Obiekt budowlany 85m2 z przeznaczeniem na działalność

    Inowrocław

    • 380 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 471 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt budowlany z przeznaczeniem na działalność gospodarczą taką jak warsztat, magazyn. 15 lat użytkowany jako myjnia samochodowa. Lokalizacja - obrzeża centrum Inowrocł...

  • Lokal użytkowy Inowrocław Szymborze
    1 / 13
    Lokal użytkowy Inowrocław Szymborze

    Inowrocław

    • 1 999 000 zł cena
    • 387 m2 powierzchnia
    • 5 166 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynki firmy-pomieszczenia biurowe, socjalne, warsztatowe oraz produkcyjno-magazynowy - łącznie 387m2 Inowrocław. Działka 1399m2, cała ogrodzona, kostka polbruk- bezpośredn...

  • Lokal handlowy usługowy Inowrocław Centrum
    Lokal handlowy usługowy Inowrocław Centrum

    Inowrocław

    • 85 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 237 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lokal mieszkalny/handlowy/usługowy/biurowy położony na parterze w centrum Inowrocławia do gruntownego remontu.

  • Lokal Inowrocław ul. Edwarda Ponińskiego

    Inowrocław » ul. Ponińskiego

    • 298 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 209 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!!OKAZJA!!! !!!OKAZJA!!! !!!OKAZJA!!! *** TYLKO U NAS *** Oferuję na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,37 m2 znajdujące się na parterze w bloku z ce...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Kruszwica

    Kruszwica

    • 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 292 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż hale o powierzchni ok.240m2. Budynek usytuowany na działka ok. 1500m2. Hale znajduje się w bardzo atrakcyjnej części miasta. Więcej informacji w biur...

  • Obiekt komercyjny na sprzedaż, Piotrków Kujawski ul. Włocławska

    Piotrków Kujawski

    • 165 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt komercyjny składający z utwardzonej działki o pow. 1198m2 wraz z budynkiem o pow. użytkowej ok. 250m2. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z materiałów mieszanych w...

  • Lokal Chromowola

    Chromowola

    • 1 999 000 zł cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 2 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stary Szlachecki Dwór hrabiego Sulimierskiego z dokumentacją i przeznaczeniem na restaurację z hotelem. Dwór z okresu Napoleońskiego z częściowym podpiwniczeniem wykorzystanym...

  • Syndyk sprzeda zespół budynków magazynowo-biurowych

    Marcinkowo

    • 1 746 500 zł cena
    • 4 076 m2 powierzchnia
    • 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Tomasza Góralskiego i Leszka Wegnerowskiego – osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: – nieru...

  • Syndyk sprzeda kompleks komercyjny o funkcji magazynowej i biurow...

    Marcinkowo

    • 2 095 800 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Powierzchnia biurowa Nowa Wieś Wielka
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Nowa Wieś Wielka

    Nowa Wioska

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna o pow. ok.0,8ha zabudowana nowoczesnym budynkiem mieszkalno-komercyjnym o pow. użytkowej ok. 1000m2 oraz dwoma budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni ró...

  • Lokal użytkowy Łabiszyn Łabiszyn
    1 / 3
    Lokal użytkowy Łabiszyn Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 999 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 1 492 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż polecam budynek magazynowo warsztatowy, w miejscowości położonej 30 km od Bydgoszczy w stronę Żnina. Budynek posadowiony na działce 5.000m2, w przemysłowej części miej...

  • Lokal użytkowy Cierpice gm. Wielka Nieszawka
    1 / 11
    Lokal użytkowy Cierpice gm. Wielka Nieszawka

    Cierpice

    • 699 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 932 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Cierpice obok Torunia- hotel robotniczy- 750m2 -do remontu. Działka 3500m2- wieczyste użytkowanie (nieruchomość składa się z trzech działek) . Dojazd asfalt. Blisko trasy...

  • Lokal Mogilno Kwieciszewo

    Mogilno

    • 1 290 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość generującą szerokie możliwości biznesowe w branży gastronomicznej. Główne zalety nieruchomości: Lokalizacja - nieruchomość po...