lokal na sprzedaż
11 mar 2025

Lokal Ziębice ul.

woj. Dolnośląskie pow. ząbkowicki gm. ząbkowicki
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 11 marzec 2025 14:20
184 000 zł 42 m2
184 000 zł 42 m2 4 381 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 42 m2
Cena za metr 4 381 zł/m2
ID oferty K37042649

Opis

Omega Estate spełnia marzenia! Proponujemy do zakupu lokal usługowy o powierzchni 42,32m2 w samym sercu miasta Ziębice. Lokal jest położony przy spokojnej ulicy prowadzącej do Rynku.
Stan techniczny- bardzo dobry, wymieniona została instalacja elektryczna (miedziana), podciągnięta siła oraz zainstalowany nowy piec elektryczny służący do ogrzewania lokalu.
W chwili obecnej w lokalu prowadzony jest salon fryzjerski z w pełni wyposażonymi stanowiskami, zgodnymi z wymogami sanepidu.
Salon fryzjerski prowadzony jest tutaj z powodzeniem od 20 lat przez jedną właścicielkę. 

Lokal jest przestronny, dobrze doświetlony oraz utrzymany w neutralnej kolorystyce. Liczne pomieszczenia pozwalają na swobodną aranżację przestrzeni według potrzeb prowadzonej działalności. Dużym atutem jest duża witryna wystawowa oraz wejście bezpośrednio z ulicy. Dostępne są miejsca parkingowe przed lokalem.

Nieruchomość obejmuje:
- przestronną dobrze oświetloną główną salę,
- zaplecze,
- łazienkę,
- pomieszczenie socjalne,
- drugie pomieszczenie w głębi lokalu, które można wynająć (np.na gabinet masażu lub kosmetyczny).

Świetna lokalizacja, niedaleko znajdują się:
- liczne sklepy oraz punkty usługowe
- Rynek 

Dodatkowym atutem jest ogród za budynkiem oraz bardzo niskie opłaty czynszowe. (156 zł)

Serdecznie zapraszam na prezentację, zadzwoń  i umów się na spotkanie już dziś. Nieruchomość jest sucha, bez wilgoci, nie ucierpiała w żaden sposób podczas wydarzeń powodziowych.  Zapraszam!