lokal na sprzedaż
24 kwi 2025

Lokal Świdnica

woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 24 kwiecień 2025 10:30
2 410 zł 35 m2
2 410 zł 35 m2 69 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 35 m2
Cena za metr 69 zł/m2
ID oferty K37107427

Opis

Do wynajęcia lokal z dużą witryną zlokalizowany na parterze w okolicach Centrum!

Na powierzchnie lokalu składa się sala główna, pomieszczenie socjalne oraz toaleta.

Lokal po kapitalnym remoncie! Przygotowany pod prowadzenie salonu fryzjerskiego!

Nieruchomość w pełni wyposażony, wykończony najwyższej jakości materiałami. W lokalu jest duża witryna, na podłogach gres, drzwi wewnętrzne nowe, podwieszany sufit. Wymienione są wszystkie instalacje!

[i]Lokal wyposażony jest w ogrzewanie elektryczne![/i] Woda podgrzewana z podgrzewacza elektrycznego.

Czynsz najmu wynosi 2410 zł w cenie czynsz administracyjny w kwocie 310 zł

Dodatkowo płatne media według zużycia.

Kaucja jednorazowa zwrotna wynosi 2100 zł.

Budynek wokół lokalu wyremontowany. W pobliżu ogólnodostępny parking.

POLECAM! Więcej informacji pod numerem Pokaż numer telefonu

.

--------------------------------UWAGA---------------------------

Naszym klientom oferujemy:

- solidne certyfikaty energetyczne.
- OTWARTE umowy sprzedaży.
- największe zasięgi ogólnopolskie w internecie i w Świdnicy.
- ogromną bazę klientów poszukujących.
- NEGOCJOWALNĄ indywidualnie PROWIZJĘ.
- 10 % rabatu dla naszych klientów do Leroy Merlin, Belpol, Dekoria
- KREDYT za zakup - oferta 20 banków.
- Opiekę prawnika, notariusza, rzeczoznawcy majątkowego.
- program Alfa Kupi Twoje Mieszkanie.
- 15 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości (licencja 9519).
We speak english.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego