lokal na sprzedaż
17 lis 2023

Lokal Świdnica

woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 2 lata temu, Piątek, 17 listopad 2023 22:40
3 000 000 zł 800 m2
3 000 000 zł 800 m2 3 750 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 800 m2
Cena za metr 3 750 zł/m2
ID oferty K36255468

Opis

Nowoczesna hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi - wysoki standard!
Fotowoltaika !

Na powierzchnie składają się dwa poziomy.

Parter: hala, o powierzchni ok. 350m2 z miejscem na część biurową (w obrębie hali) oraz pomieszczenia biurowe ok. 140m2 i zaplecze socjalno - sanitarne.

Piętro: pomieszczenia magazynowe ok. 350m2 z miejscem na część biurową (w obrębie hali) oraz pomieszczenia socjalne.

W części biurowej ogrzewanie gazowe podłogowe - piec 2-funkcyjny.

Wysokość hali na parterze wynosi ok. 4,5m - duża brama wjazdowa. Teren posesji ogrodzony, brama na pilota, z wjazdem dla TIRa.

Budynek wyposażony w alarm, klimatyzację oraz monitoring na zewnątrz i wewnątrz.

Obiekt idealny na dużą działalność.

Podana cena jest ceną netto.

POLECAM! Więcej informacji pod numerem Pokaż numer telefonu

.

--------------------------------UWAGA---------------------------

Naszym klientom oferujemy:

- solidne certyfikaty energetyczne.
- OTWARTE umowy sprzedaży.
- największe zasięgi ogólnopolskie w internecie i w Świdnicy.
- ogromną bazę klientów poszukujących.
- NEGOCJOWALNĄ indywidualnie PROWIZJĘ.
- 10 % rabatu dla naszych klientów do Leroy Merlin, Belpol, Dekoria
- KREDYT za zakup - oferta 20 banków.
- Opiekę prawnika, notariusza, rzeczoznawcy majątkowego.
- program Alfa Kupi Twoje Mieszkanie.
- 15 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości (licencja 9519).
We speak english.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego