• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kupin

(1)
  • Działka Kupin

    Kupin

    • 395 750 zł cena
    • 3 166 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie ostatnie działki w pierwszej linii brzegowej jeziora Ewingi, obręb Kupin, gmina Zalewo. Działki z warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Pasłęk ul. Biskupa Ignacego Krasickiego

    Pasłęk » ul. Krasickiego

    • 1 149 000 zł cena
    • 303 m2 powierzchnia
    • 3 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    PASŁĘK  DUŻA KAMIENICA 3 POZIOMOWA Z LOKALEM USŁUGOWYM O POWIERZCHNI 303 M2IDEALNA NA INWESTYCJĘ !!!Powierzchnia użytkowa kamienicy wynosi 260 m2Większa powierzchnia użytkowa wynik...

  • Lokal Pasłęk ul. Słoneczna

    Pasłęk » ul. Słoneczna

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PASŁĘK LOKAL UŻYTKOWY O POWIERZCHNI 70 M2 LOKALNa lokal składają się 4 oddzielne pomieszczenia.Łazienka Pomieszczenie gospodarczeWCPomieszczenia  aktualnie dostosowane do usług bea...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Pasłęk » ul. Działka

    • 320 000 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Świńczów - Niebyła gm. Skała, zaledwie 2 km za Przybysławicami gm. Zielonki o pow. 16,66 ara , w kształcie zbliżonym do prostokąta o...

  • Dom Pasłęk

    Pasłęk

    • 120 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NIERUCHOMOŚĆ W UROKLIWEJ MIEJSCOWOŚCI PINIEWO * Dom o powierzchni 54,40 mkw * Trzy pokoje, kuchnia, łazienka. * Działka o powierzchni 756...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Pasłęk

    • 789 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 578 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Pasłęk

    • 680 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Działka Pasłęk ul.

    Pasłęk

    • 699 000 zł cena
    • 37 338 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada poło...

  • Budynek mieszkalno-usługowy z potencjałem .

    Pasłęk » ul. Sprzymierzonych

    • 410 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA NIŻSZA CENA , (do negocjacji)Na sprzedaż: atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy na ulicy Sprzymierzonych , przy trasie wylotowej z Pasłęka , nieruchomość łączy funkcje mi...

  • Villa wolnostojąca z basenem na polu golfowym
    1 / 16
    Villa wolnostojąca z basenem na polu golfowym

    Pasłęk

    • 2 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 200 m², położony na działce 1016 m². Nieruchomość ma 4 sypialnie, saunę, pokój z dużym jacuzzi, a w ogrodzie basen i d...

  • Dom idealny na działalność, z warsztatem
    1 / 15
    Dom idealny na działalność, z warsztatem

    Pasłęk

    • 1 480 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem inwestycyjnym, idealny dla osób szukających funkcji mieszkalnej wraz z opcją prowadzenia działalności - idealna nieruchomość pod agroturystykę, warsztat, usługi,...

  • Wynajem villa wolnostojąca z basenem na polu golfowym 200m2
    1 / 16
    Wynajem villa wolnostojąca z basenem na polu golfowym 200m2

    Pasłęk

    • 24 600 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Na wynajem dom wolnostojący o powierzchni 200 m², położony na działce 1016 m². Nieruchomość ma 4 sypialnie, saunę, pokój z dużym jacuzzi, a w ogrodzie basen i drugie jacuzzi. Dom j...

  • Budynek mieszkalno-usługowy z potencjałem .
    1 / 16
    Budynek mieszkalno-usługowy z potencjałem .

    Pasłęk

    • 410 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA NIŻSZA CENA , (do negocjacji) Na sprzedaż: atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy na ulicy Sprzymierzonych , przy trasie wylotowej z Pasłęka , nieruchomość łączy funkcje mi...

  • MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE /Zdjecia wyślę na życzenie/
    MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE /Zdjecia wyślę na życzenie/

    Pasłęk

    • 629 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 86,73m z dużym tarasem / 4 pokoje / klimatyzacja / 2 wejścia / parking mieszkańców/, zlokalizowanne w kameralnym budynku wiel...

  • Dom z dużą działką w Pasłęku
    Dom z dużą działką w Pasłęku

    Pasłęk

    • 890 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Posiadamy na sprzedaż dom wolnostojący z garażem w Pasłęku o powierzchni 148,42 m2 przy ulicy Traugutta. Nieruchomość zlokalizowana na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1519 m2...