• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dzierzązna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kobierzyn

(1)
  • Lokal Kobierzyn

    Kobierzyn

    • 1 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca pod sklep, punkt usługowy lub gastronomię? Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m, zlokalizowany w Kobierzynie, gmina Lisia G...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Żelazówka

    Żelazówka

    • 73 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA. Oferujemy do sprzedaży działkę z możliwością zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 0,3128ha,...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA.
    DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA.

    Żelazówka

    • 83 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzieloną działkę rolną z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy na budowę do...

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Pawęzów

    • 645 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy dom 146 m2 na nowym Osiedlu!

    Laskówka Chorąska

    • 420 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

       Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe parterowe domy na osiedlu w miejscowości Laskówka-Chorąska. To ogłoszenie dotyczy domu o powierzchni 146,45 m2 na 7,4 aro...

  • Dom wraz z działkami na sprzedaż!

    Żelazówka

    • 978 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom wraz z działkami w miejscowości Żelazówka. Dom ma powierzchnię 200 m², co zapewnia przestrzeń zarówno do codziennego życia, jak i do komfortowego wypoc...

  • Na sprzedaż dom z dużym garażem!

    Żelazówka

    • 824 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Żelazówka. Nieruchomość oferuje powierzchnię 200 m², co zapewnia przestrzeń zarówno do codziennego życia, jak i do komfortowego wypoczy...

  • Dom Lisia Góra Brzozówka rynek pierwotny

    Lisia Góra

    • 669 350 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NOWEJ INWESTYCJI ZLOKALIZOWANEJ NA OBRZEŻACH MIASTA TARNÓW. Oferujemy do sprzedaży dom z garażem i własnym ogrodem w zabudowie...

  • Dom Śmigno

    Śmigno

    • 349 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 2 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do remontu z dużą działką w Śmignie idealna inwestycja! Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w centrum miejscowości Śmigno, w pobliżu Tarnowa. D...

  • Działka ogrodzona 19 arów Lisia Góra

    Lisia Góra

    • 215 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna 19 arów – Lisia Góra, przy drodze nr 73 – 215 000 złNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19 arów, położona w miejscowości Lisia Góra, bezp...

  • Działka Lisia Góra Brzozówka

    Lisia Góra

    • 635 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA W BRZOZÓWCE KOŁO TARNOWA - OK.7KM DO ŚCISŁEGO CENTRUM MIASTA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-usługową o powierzchni 0...

  • Działka budowlana Laskówka Chorąska

    Laskówka Chorąska

    • 99 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona w miejscowości Laskówka Chorąska w powiecie dąbrowskim. Miejsce to nadaje się pod budowę własnego domu w oto...

  • Działka leśna Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 5
    Działka leśna Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 19 000 zł cena
    • 2 650 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki leśne w gm. Lisia Góra Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny pakiet działek położonych w miejscowości Łukowa w gminie Lisia Góra, w powiecie tarnowskim, a także udział w działce...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!
    1 / 5
    Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 24 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!
    1 / 7
    Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 157 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej...

  • Działka rolna w Łukowej!
    1 / 7
    Działka rolna w Łukowej!

    Łukowa

    • 55 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o powierzchni 8 arów, położoną w miejscowości Łukowa. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Wszystkie media (prąd, w...

  • Działka budowlana w Pawęzowie!
    1 / 5
    Działka budowlana w Pawęzowie!

    Pawęzów

    • 176 150 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w spokojnej części Pawęzowa, w gminie Lisia Góra. Nieruchomość ma kształt prostokąta i płaskie ukształtowanie terenu,...

  • Śmigno działka budowlana 10.08 ar
    1 / 4
    Śmigno działka budowlana 10.08 ar

    Śmigno

    • 115 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są 4 działki budowlane położone w miejscowości Śmigno gm. Lisia Góra, 8 km od Tarnowa. Powierzchnia 10.08 ar, II, III, IV, V linia zabudowy. Działki posiada...

  • Dom Śmigno gm. Lisia Góra
    1 / 15
    Dom Śmigno gm. Lisia Góra

    Śmigno

    • 250 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 1 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w centrum Śmigna Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący położony w samym centrum miejscowości Śmigno, w gminie Lisia Góra, w powiecie tarnowskim. Nieruchomość us...

  • Działka rekreacyjna
    Działka rekreacyjna

    Lisia Góra

    • 50 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 7ar w Kamiannej gmina Łabowa powiat nowosądecki cena 50 000 kontakt [tel]

  • Dom Lisia Góra
    1 / 15
    Dom Lisia Góra

    Lisia Góra

    • 439 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 3 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ | LISIA GÓRA | pow. 124 m2 | DZIAŁKA 18 AR Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili czujesz przestrzeń, spokój i potencjał n...

  • Ekskluzywna działka w Lisiej Górze 1,81 ha

    Lisia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 181 arów (1,81 ha), o charakterze budowlano-rolno-leśnym, z bezpośrednim dojazdem drogą gminną. Część terenu jest za...

  • Dom Śmigno
    1 / 10
    Dom Śmigno

    Śmigno

    • 289 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 2 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 135 m2 (parter 65 m2 + poddasze użytkowe 65 m2 ) na działce o powierzchni 2950 m2 w miejscowości Śmigno. Parte...

  • Działka budowlana 2027 m² Pawęzów (pod Tarnowem)
    1 / 2
    Działka budowlana 2027 m² Pawęzów (pod Tarnowem)

    Pawęzów

    • 320 000 zł cena
    • 2 027 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2027 m² w miejscowości Pawęzów, gmina Lisia Góra. Decyzja o warunkach zabudowy: dom jednorodzinny z możliwością podłączenia do prądu, wo...

  • Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 15
    Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 115 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy atrakcyjne działki budowlane w Łukowej Na sprzedaż prezentujemy trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy, położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Łukowa, w...