• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dębogórze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Klukowa Huta

(1)
  • Budynek mieszkalny jednorodzinny na sprzedaż
    1 / 20
    Budynek mieszkalny jednorodzinny na sprzedaż

    Klukowa Huta

    • 750 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 282 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GR Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kamienica Szlachecka ul. Leśna

    Kamienica Szlachecka » ul. Leśna

    • 990 000 zł cena
    • 25 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o mieszanym przeznaczeniu: część działki pod budownictwo jednorodzinne, rolę z funkcją uzupełniającą: agroturystyka(!) oraz zieleń w Kamienicy Szlacheckiej.LOKA...

  • 1 / 3
    Działka Kamienica Szlachecka ul.

    Kamienica Szlachecka

    • 239 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zakupu zielonej działki w leśnym otoczeniu w Kamienicy Szlacheckiej na Kaszubach. Działka częściowo budowlana np. pod agroturystykę! Do jezior Raduńskich zaledwie 8 mi...

  • Dom caloroczny na Kaszubach z piekną dzialką 900 m

    Skorzewo

    • 660 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kaszuby -wyjątkowy dom całoroczny w lesie z dużą zagospodarowaną dzialką 900 m , bez pośrednika. Nieruchomosc znajduje się na dzialce o pow.900m2 w bardzo cichej i spokojnej oko...

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 90 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    DZIAŁKA 2 100 m2 Z MAŁYM STAWEMBEZPOŚREDNIO DO DZIAŁKI PROWADZI DROGA ASFALTOWADZIAŁKA ROLNO-LEŚNA GDZIE DOPUSZCZA SIĘ BUDOWĘ obiektów związanych z gospodarką leśnąLOKALIZACJADział...

  • Działki w Gołubiu , dobry wybó

    Gołubie

    • 115 690 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzy piękne działki od 1006 m do 1220 m umiejscowione w Gołubiu na Kaszubach 1. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej2. Zasady kształtowania zabudowy i zagospoda...

  • Piękny dom przy lesie
    1 / 9
    Piękny dom przy lesie

    Stężyca

    • 1 054 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stężyca

    • 1 289 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 5 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obrotni Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom na Kaszubach nad Jeziorem Czarnym
    1 / 20
    Dom na Kaszubach nad Jeziorem Czarnym

    Niesiołowice

    • 985 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Działka Częstkowo ul. Szeperia

    Częstkowo » ul. Szeperia

    • 273 430 zł cena
    • 1 478 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘNIE POŁOŻONA DZIAŁKA POD LASEM!UROKLIWE MIEJSCE - DUŻA DZIAŁKA - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DWÓCH DZIAŁEK !DZIAŁKA: Urokliwie położona działka pod lasem o powierzchni 1478 m2. Przyłącze w...

  • Dom Zgorzałe ul. Górna

    Zgorzałe » ul. Górna

    • 229 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *** TYLKO U NAS!!! ***DOMEK NA KASZUBACH niespełna 50 m od Jeziora RaduńskiegoLOKALIZACJA:Nieruchomość położona w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, we wsi Zgorzałe, gm...

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 110 000 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka położona w Dąbrowie, Gmina Stężyca, Obręb Łosienice. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.Dąbrowa znajduje się w malowniczym regionie Kaszub, charakteryzując...

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 110 000 zł cena
    • 1 139 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Stężyca ul. Bursztynowa

    Stężyca » ul. Bursztynowa

    • 1 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać w cichym miejscu z dostępem do jeziora, nie rezygnując z infrastruktury miejskiej?ZOBACZ FILM:   [url] dom jest właśnie dla Ciebie! Idealne miejsce do odpoczynku!...

  • Działka Stężyca ul.

    Stężyca

    • 400 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z MPZP 029 - MNLOKALIZACJADziałka budowlana położona w przepięknej Kaszubskiej miejscowości Stare Czaple, gmina Stężyca, powiat kartuski. Około 350m do jeziora Bu...

  • Klimatyczny dom całoroczny z wyposarzeniem.
    1 / 16
    Klimatyczny dom całoroczny z wyposarzeniem.

    Skorzewo

    • 599 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kaszuby -wyjątkowy dom całoroczny w lesie z dużą zagospodarowaną dzialką . Nieruchomosc znajduje się na dzialce o pow.900m2 w bardzo cichej i spokojnej okolicy nieopodal Stężycy/2...

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 149 000 zł cena
    • 1 556 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrowa, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Do nieruchomości prowadzi dogodny dojazd drogą asfaltową.Dąbrowa położona jest w malo...

  • Działka Kamienica Szlachecka ul. Leśna

    Kamienica Szlachecka » ul. Leśna

    • 171 100 zł cena
    • 1 711 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane (z MPZP) w Kamienicy Szlacheckiej. Kilkadziesiąt metrów od ściany lasu, w sielskim, polnym otoczeniu. Bardzo ładna i spokojna lokalizacja, c...

  • Działka uzbrojona 3000 budowlano-usługowa Gołubie
    1 / 4
    Działka uzbrojona 3000 budowlano-usługowa Gołubie

    Gołubie

    • 415 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 3000m uzbrojona, budowlano-usługowa, prostokąt, w miejscowości Gołubie Kaszubskie bezpośrednio przy głównej, asfaltowej drodze w rejonie zabudowanym. Przy działce dostęp...

  • Domek Letniskowy Kaszuby Gołubie Szymbark
    1 / 8
    Domek Letniskowy Kaszuby Gołubie Szymbark

    Stężyca

    • 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Witamy! Słoneczna Chata to wymarzone miejsce do rodzinnego wypoczynku w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. Proponujemy Państwu wypoczynek w nowym, drewnianym domku położonym w ur...

  • Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.

    Stężyca » ul. Dęblińska

    • 295 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 57 m2 do remontu w bloku przy ul. Dęblińskiej w Stężycy pow. rycki woj. lubelskie.Mieszkanie: powierzchnia 57 m kw. dwupokojowe poddasze, dwu pię...

  • Grunt, działka
    1 / 7
    Grunt, działka

    Niesiołowice

    • 221 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa granicząca z rzeką, w miejscowości Niesiołowice. Bezpośredni dostęp do wody, w sąsiedztwie zabudowań. Cena 85 zł/m² Powierzchnia 2600 m² Tel. [tel]. Zapraszamy.

  • Dom Stężyca ul.

    Stężyca

    • 1 049 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 4 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy i klimatyczny dom z sauną nad jeziorem - Borucino, gm. Stężyca, powiat kartuskiSzukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub - miejscu, gdzie...

  • Dom Borucino ul.

    Borucino

    • 1 049 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 4 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom z ogromnym potencjałem w sercu Kaszub -Stężyca
    Dom z ogromnym potencjałem w sercu Kaszub -Stężyca

    Stężyca

    • 1 880 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub miejscu, gdzie natura spotyka się z nowoczesną technologią i wygodą codziennego życia? Ta nieruchomość of...

  • ** Wyjątkowy Dom. Sauna. 100m do jeziora Zobacz!**
    1 / 16
    ** Wyjątkowy Dom. Sauna. 100m do jeziora Zobacz!**

    Stężyca

    • 999 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 3 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy i klimatyczny dom z sauną nad jeziorem - Borucino, gm. Stężyca, powiat kartuski Szukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub - miejscu, gdzi...

  • ** Wyjątkowy Dom. Sauna. Borucino 100m jezioro**
    1 / 16
    ** Wyjątkowy Dom. Sauna. Borucino 100m jezioro**

    Borucino

    • 999 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 3 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Zgorzałe ul.

    Zgorzałe

    • 4 200 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowy, nowoczesny dom położony na dużej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora  to idealna propozycja dla osób ceniących komfo...

  • Dom Gostomie ul.

    Gostomie

    • 2 550 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA HOT OFERTA W PEPPERHOUSE!Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w miejscowości Gostomie (woj. pomorskie, powiat kościerski), bezpośrednio nad jeziorem Małe Dług...

  • Działka budowlana Częstkowo gm. Szemud, Polna
    Działka budowlana Częstkowo gm. Szemud, Polna

    Częstkowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż Działka Budowlana w Częstkowie gm. Szemud przy ul. Polnej, o powierzchni 1380m2. Nieruchomość objęta MPZP -ZABUDOWA MIESZKANIOWA Marzysz o własnym domu w otoczeniu zie...

  • DZIAŁKA Z WZ | 1133m2 | ASFALT | MEDIA | Częstkowo
    1 / 4
    DZIAŁKA Z WZ | 1133m2 | ASFALT | MEDIA | Częstkowo

    Częstkowo

    • 185 999 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BEZPOŚREDNIA – KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Cena: 185 999zł (164 zł/m²) Lokalizacja: Częstkowo, gmina Szemud Powierzchnia: 1 133 m² Przeznaczenie: Budowlana (wydana decyzja...