działka na sprzedaż
5 wrz 2023

Działka Rybnik Niewiadom Górny

woj. Śląskie pow. Rybnik gm. Rybnik
Dodane 2 lata temu, Wtorek, 5 wrzesień 2023 16:30
150 000 zł 935 m2
150 000 zł 935 m2 161 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 935 m2
Cena za metr 161 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K32679006

Opis

Oferujemy działkę o powierzchni 935 m2 w Niewiadomiu, położoną w ustronnym i spokojnym miejscu niedaleko ul. Niewiadomskiej.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określone są jako tereny ekstensywnej zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług handlu, gastronomii, kultury, zdrowia, sportu, administracji, oświaty, łączności i rzemiosła.

Dostępne media: woda, prąd i kanalizacja. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Rybnika oraz Rydułtów

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC

Bogdan Milota
+48 Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1530
  • Data aktualizacji: 2026-01-13
  • ID ogłoszenia: K32679006
  • Źródło: Invest Home Bogdan Milota
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Rybnik, cena: od 127 500 do 172 500 zł, powierzchnia: od 795 do 1076 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • Invest Home
  • Wiejska 7 pok. 32 III piętro
  • http://investhome.nieruchomosci.pl