działka na wynajem
29 wrz 2021

Działka rekreacyjna

woj. Wielkopolskie pow. Poznań gm. Poznań
Odświeżone 4 lata temu, środa, 29 wrzesień 2021 07:47
84 500 zł 288 m2
84 500 zł 288 m2 294 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 288 m2
Cena za metr 294 zł/m2
Typ działki Rekreacyjne
ID oferty K19021070

Opis

Sprzedam działkę na terenie ROD Żwirki i Wigury II wejście od ulicy 5 Stycznia
- powierzchnia 288 m2
- domek drewniany z bala 5-letnia
- doprowadzony prąd i woda
- zbiornik bezodpływowy (szambo 2200 l)
- drzewa i krzewy ozdobne
- drzewa i krzewy owocowe
- trawnik około 100 m2
- kompostownik.
- szklarnia 2x2,66m
-taras zadaszony 3 x6m

Atutem działki jest lokalizacja ROD Żwirki i Wigury II Działka zlokalizowana jest przy końcu drugiej alejki od wejścia, co zapewnia spokój i mało osób przechodzących, a jednocześnie jest położona relatywnie blisko bramy wjazdowej dzięki czemu staje się oazą ciszy i spokoju.

Lokalizacja przy ulicy 5 Stycznia zapewnia szybkie dotarcie na miejsce zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską bez konieczności organizowania uciążliwych wypraw poza miasto.

Działka idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi jak i dla seniorów.

Zaletą działki jest także estetyka i praktyczność szaty roślinnej. Rośliny dobrane w taki sposób, aby przez cały sezon coś kwitło przy jednoczesnych małych wymaganiach tych roślin (bzy, forsycje, magnolia, tulipany, konwalie, irysy, róże, lawendy, dzwonki, liliowce i wiele innych). Całość dopełniają cyprysy oraz jałowce. Strona estetyczna świetnie współgra ze stroną „produkcyjną”. Drzewa i krzewy owocowe. Częścią warzywną jest mała szklarnia i inspekt.

Domek drewniany jest wyposażony w salon z aneksem kuchennym oraz toaletą ,pokój gościny jest w osobnym pomieszczeniu.
Domek jest świeżo pomalowany na zewnątrz.