działka na sprzedaż
13 sty 2025

Działka Ostróda ul.

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. ostródzki gm. ostródzki
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 13 styczeń 2025 15:20
192 000 zł 1 353 m2
192 000 zł 1 353 m2 142 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 353 m2
Cena za metr 142 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36956969

Opis

Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy Warmii i Mazur? Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1353 m² niedaleko Ostródy, nad pięknym jeziorem Drwęckim. Dzięki Miejscowemu Planowi Zagospodarowania Przestrzennego możesz zrealizować swoje marzenie o budowie domu jednorodzinnego w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Bliskość natury, doskonała infrastruktura i spokojna okolica - to wszystko czeka na Ciebie!

Działka w liczbach:
Powierzchnia: 1353 m²
Wymiary: około 43 m × 32 m
Cena: 192 000 zł
Odległość od plaży: od 250 m.

Kluczowe zalety działki:
1. Bliskość Jeziora Drwęckiego: Idealne miejsce dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych, z dostępem do szlaku żeglownego kanału elbląskiego, prowadzącego aż do Zatoki Gdańskiej i Morza Bałtyckiego.
2. Rekreacja: Wspólny teren rekreacyjny z planowanymi boiskami do siatkówki, kortem tenisowym, placami zabaw oraz altanami grillowymi. Idealne miejsce na aktywny wypoczynek z rodziną i znajomymi.
3. Przyłącza mediów: Wodociąg i energia elektryczna dostępne na działce, co znacząco ułatwia proces budowy.
4. Malownicze otoczenie: Las i łąki w sąsiedztwie, zapewniające spokój i bliskość natury. Działka porośnięta brzozami, które latem dają przyjemny cień.
5. Doskonała lokalizacja: Zaledwie kilka minut od Ostródy i trasy S7, dojazd drogą asfaltową, ostatni kilometr drogą gruntową. Odległość od trasy S7 wynosi 18 km, a od trasy S5 - 7 km.
6. Potencjał inwestycyjny: Jezioro Drwęckie, będące częścią szlaku żeglownego kanału elbląskiego, oferuje nie tylko piękne widoki, ale także potencjał inwestycyjny, szczególnie po zrealizowaniu przekopu Mierzei Wiślanej.