działka na sprzedaż
12 sty 2023

Działka Karwieńskie Błoto Drugie

woj. Pomorskie pow. pucki gm. pucki
Dodane 3 lata temu, Czwartek, 12 styczeń 2023 14:50
6 400 000 zł 41 366 m2
6 400 000 zł 41 366 m2 155 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 41 366 m2
Cena za metr 155 zł/m2
Typ działki Rolno-budowlane
ID oferty K24660884

Opis

[i] Karwieńskie Błota II

Kupujący nie płaci wynagrodzenia

Cena do małej negocjacji .

Do sprzedaży działka rolna o przeznaczeniu rekreacyjnym o dużej powierzchni 41,366m2 .
w Karwieńskich Błotach II
położonej przy zejściu na plaże nr. 11.
Położenie nieruchomości daje wiele możliwości na inwestycje np.
Miejsce na Camping ,
-domki letniskowe ,
-pole golfowe siedlisko rolne itp. [/i]
[i] Można też ulokować kapitał .
Wyjątkowy klimat ,cisza i spokój .
najszersza plaża w Polsce.
Czysta woda, powietrze i fantastyczny piasek zapewnią wypoczynek od zgiełku .

Pokaż numer telefonu
www.pl.notka24.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

https;/gorscy.nieruchomosci.pl
[url] /> l[url] />
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 257
  • Data aktualizacji: 2023-10-05
  • ID ogłoszenia: K24660884
  • Źródło: Górscy nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Karwieńskie Błoto Drugie, cena: od 5 440 000 do 7 360 000 zł, powierzchnia: od 35162 do 47571 m2
GN
Górscy nieruchomości Biuro nieruchomości · 41 ogłoszeń

Górscy nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika