działka na sprzedaż
28 cze 2023

Dzialka inwestycyjna

woj. Pomorskie pow. pucki gm. pucki
Odświeżone 2 lata temu, środa, 28 czerwiec 2023 22:28
900 000 zł 845 m2
900 000 zł 845 m2 1 066 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 845 m2
Cena za metr 1 066 zł/m2
Typ działki Inwestycyjne
ID oferty K29430605

Opis

Witam Panstwa. Oferuje na sprzedaz dzialke inwestycyjna o powierzchni 845m2 polozona w nadmorskiej miejscowosci Tupadly graniczaca z Jastrzebia Gora w odleglosci ok.1000 metrow od morza i plazy. Dzialka znajduje sie przy ul. Zbozowej w sasiedztwie pensjonatow i domkow letniskowych. Dzialka jest nie uzbrojona. Spokojna okolica w ktorej mozna naprawde wypoczac. Zapraszam do kontaktu (za pomoca whatsappa mozna bezplatnie mnie skontaktowac).
  • Data aktualizacji: 2023-06-28
  • ID ogłoszenia: K29430605
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Tupadły, cena: od 765 000 do 1 035 000 zł, powierzchnia: od 719 do 972 m2
A
Andrzej osoba prywatna · 2 ogłoszeń
Zadzwoń

Andrzej osoba prywatna

Tel: +4... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika