działka na sprzedaż
7 lis 2024

Działka Dąbrówki

woj. Podkarpackie pow. łańcucki gm. łańcucki
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 7 listopad 2024 15:21
252 000 zł 2 200 m2
252 000 zł 2 200 m2 115 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 200 m2
Cena za metr 115 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36882119

Opis

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową działkę nr. 242 położoną w urokliwych Dąbrówkach , otoczonych malowniczymi terenami natury oraz zaledwie kilka kroków od lasów. Ta 22-arowa działka dzięki warunkom zabudowy , oferuje możliwość wybudowania swojego wymarzonego domu.

SPOKOJNA LOKALIZACJA:

- Zlokalizowana w spokojnej okolicy z bezpośrednim dojazdem, z dala od zgiełku miasta, ta nieruchomość zapewnia idealne warunki do wypoczynku i relaksu.

BLISKOŚĆ LASÓW:

- Dzięki bliskości lasów, nieruchomość staje się doskonałym miejscem dla miłośników rodzinnych spacerów czy grzybobrań.

MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA:

- Budowa domu jednorodzinnego

WARUNKI ZABUDOWY:

- Budynek mieszkalny jednorodzinny
- Wskaźnik powierzchni zabudowy nie powinien przekroczyć - 20%
- Wskaźnik biologicznie czynny nie mniejszy niż - 60%
- Wysokość budynku nie wyższa niż 2 kondygnacje
- Dach dwu lub wielospadowy o nachyleniu płaci 20% - 45%
- Wysokość do kalenicy do 9m
- Szerokość elewacji 13m +/- 20%

UZBROJENIE I MEDIA:

- Prąd - w zasięgu dysponeta sieci
- Kanalizacja sanitarna - na terenie działki
- Woda - na terenie działki
- Gaz - na terenie działki

ATUTY:

- Bliskość dojazdu do autostrady A4 i miasta Łańcuta
- Szkoła
- Przedszkole
- Sklep
- Kościół
- Boisko

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz prezentację nieruchomości.

Konrad Międlar 2M2 Nieruchomości
tel. Pokaż numer telefonu

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.