działka na sprzedaż
12 sty 2023

Działka Chłapowo

woj. Pomorskie pow. pucki gm. pucki
Dodane 3 lata temu, Czwartek, 12 styczeń 2023 14:50
900 000 zł 1 200 m2
900 000 zł 1 200 m2 750 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 200 m2
Cena za metr 750 zł/m2
Typ działki Rekreacyjne
ID oferty K24660876

Opis

[i] Chłapowo / Władysławowo [/i]

[i] działki nad morzem [/i]
[i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia . [/i]

[i] Do sprzedaży 8 działek budowlano -rekreacyjnych w Chłapowie o powierzchni od 1000m2 -1500m2.
Działki znajdują się w odległości do morza ok 500m--600m .
W pobliżu inne zabudowania budynkami rekreacyjnymi pod wynajem.

Pokaż numer telefonu
www.pl.notka24.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

https;/gorscy.nieruchomosci.pl
[url] /> l[url] />
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 314
  • Data aktualizacji: 2023-10-05
  • ID ogłoszenia: K24660876
  • Źródło: Górscy nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Chłapowo, cena: od 765 000 do 1 035 000 zł, powierzchnia: od 1020 do 1380 m2
GN
Górscy nieruchomości Biuro nieruchomości · 41 ogłoszeń

Górscy nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika