działka na sprzedaż
1 wrz 2023

Działka budowlano-usługowa na Pasiece w Miastku

woj. Pomorskie pow. bytowski gm. bytowski
Odświeżone 2 lata temu, Piątek, 1 wrzesień 2023 18:12
113 100 zł 1 300 m2
113 100 zł 1 300 m2 87 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 300 m2
Cena za metr 87 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K32498692

Opis

Oferuję na sprzedaż jedną z 10 działek budowlano-usługowych zlokalizowanych na Pasiece w pobliżu Nadleśnictwa Miastko.

Działka o wielkości 1300 m2, nasłoneczniona, o regularnym kształcie, usytuowana w okolicy domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych oraz funkcji usługowych.

Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz zabudowę usługową. Istnieje także możliwość zabudowy w formie szeregowej lub bliźniaczej. Media w bliskiej odległości. Bardzo duży zakres możliwości budowy ze względu na uwarunkowanie oraz kształt terenu.

PROMOCYJNA CENA 87 ZŁ/M2

Pozostałe działki o metrażach 1500-3000 m2 również są oferowane do sprzedaży w równie atrakcyjnych cenach.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację pod numerem telefonu Pokaż numer telefonu.
  • Data aktualizacji: 2023-09-02
  • ID ogłoszenia: K32498692
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Miastko, cena: od 96 135 do 130 065 zł, powierzchnia: od 1105 do 1495 m2
KR
Katarzyna Rutkowska osoba prywatna
Zadzwoń

Katarzyna Rutkowska osoba prywatna

Tel: 790... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość