działka na sprzedaż
8 wrz 2024

Działka budowlana Lubartów os. Królów Polski

woj. Lubelskie pow. lubartowski gm. lubartowski
Odświeżone 1 rok temu, Niedziela, 8 wrzesień 2024 13:31
325 000 zł 796 m2
325 000 zł 796 m2 409 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 796 m2
Cena za metr 409 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36794858

Opis

Działka budowlana na nowo powstającym osiedlu Królów Polski w Lubartowie (boczna Zygmunta I Starego).
Działka o powierzchni 7.96 a 20m x 44.5m
Obok działka o powierzchni 8.77a
Droga dojazdowa szutrowa, działka czysta bez żadnych drzew, krzaków czy zarośli. Media prąd,woda,gaz dostępne w sąsiedniej działce (ok.40m)
W sąsiedztwie tej działki dostępne również inne, możliwość połączenia dwóch lub więcej.
  • Data aktualizacji: 2024-09-08
  • ID ogłoszenia: K36794858
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Lubartów, cena: od 276 250 do 373 750 zł, powierzchnia: od 677 do 916 m2
P
Paweł osoba prywatna
Zadzwoń

Paweł osoba prywatna

Tel: 534... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość