działka na sprzedaż
2 lis 2024

Działka Boleścin

woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 1 rok temu, Sobota, 2 listopad 2024 11:30
199 000 zł 1 277 m2
199 000 zł 1 277 m2 156 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 277 m2
Cena za metr 156 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36872318

Opis

Działka budowlana położona w sąsiedztwie nowych domków jednorodzinnych. Dojazd do Świdnicy zajmuje dosłownie 2 minuty!

Działka o powierzchni prawie 13arów będzie wydzielona z innej większej.

Media: energii elektryczna, woda i kanalizacja (kilkanaście metrów).
We wsi nie ma gazu.

Działka prostokątna położona na lekkim wzniesieniu terenie, z ładnymi widokami.

Polecam szczególnie osobom, które mają dość zgiełku miasta, cenią sobie spokój, a jednocześnie dobrą i szybką komunikację z miastem.

POLECAM! Więcej informacji pod numerem Pokaż numer telefonu

.

--------------------------------UWAGA---------------------------

Naszym klientom oferujemy:

- solidne certyfikaty energetyczne.
- OTWARTE umowy sprzedaży.
- największe zasięgi ogólnopolskie w internecie i w Świdnicy.
- ogromną bazę klientów poszukujących.
- NEGOCJOWALNĄ indywidualnie PROWIZJĘ.
- 10 % rabatu dla naszych klientów do Leroy Merlin, Belpol, Dekoria
- KREDYT za zakup - oferta 20 banków.
- Opiekę prawnika, notariusza, rzeczoznawcy majątkowego.
- program Alfa Kupi Twoje Mieszkanie.
- 15 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości (licencja 9519).
We speak english.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Oferty tworzone są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli

Numer oferty: 72979
  • Data aktualizacji: 2025-04-27
  • ID ogłoszenia: K36872318
  • Źródło: Alfa Nieruchomości