dom na sprzedaż
7 lis 2024

Dom Rzeszów Zalesie rynek pierwotny

woj. Podkarpackie pow. Rzeszów gm. Rzeszów
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 7 listopad 2024 15:22
445 000 zł 69 m2
445 000 zł 69 m2 6 450 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 69 m2
Cena za metr 6 450 zł/m2
Typ domu Szeregowce
ID oferty K36882150

Opis

!OSTATNI SEGMENT NA SPRZDAŻ!

!!!NOWA NIŻSZA CENA!!!

Na sprzedaż nowoczesne Segmenty w Zabudowie Szeregowej - Idealne dla Twojej Rodziny!

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość w nowoczesnej zabudowie szeregowej, usytuowane na osiedlu, które jest już w pełni zamieszkałe ( ostatni etap ). Oferujemy segment w stanie surowym z wykonaną elewacją, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i efektywności energetycznej.[i]
[/i]
Budynek nr 4 - segment narożny
Powierzchnia użytkowa: 69,34 m
Powierzchnia zabudowy: 50,40 m
Działka: około 292 m - w tym przed budynkiem 2 miejsca postojowe oraz utwardzenie przewidziane jako dojście do obiektu
Cena: [i] 445 000 zł
[/i]
Budynki zostały zbudowane z wysokiej jakości pustaka ceramicznego i ocieplone styropianem o grubości 20 cm, co zapewnia doskonałą izolację termiczną.
Ogrzewanie każdej nieruchomości będzie realizowane za pomocą nowoczesnych pomp ciepła typu powietrze/woda, które są efektywne i przyjazne dla środowiska. Pompy te są napędzane elektrycznie, co zapewnia komfort cieplny przez cały rok.
Obiekty są podłączone do sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej, co gwarantuje wygodę i pełną funkcjonalność.[i]

[/i]Segment jest idealny dla rodzin szukających nowoczesnych rozwiązań oraz dla inwestorów pragnących zainwestować w rozwijający się rynek nieruchomości.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości.