dom na sprzedaż
13 maj 2026

Dom Roztoki

woj. Podkarpackie pow. jasielski gm. jasielski
Dodane 4 godziny temu, środa, 13 maj 2026 13:30
319 900 zł 120 m2
319 900 zł 120 m2 2 666 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 120 m2
Cena za metr 2 666 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37533842

Opis

Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z dala od miejskiego zgiełku zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą!

Na sprzedaż solidny, murowany dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, położony w malowniczej miejscowości Roztoki w gminie Tarnowiec. To doskonała propozycja dla rodzin marzących o stworzeniu komfortowego miejsca do życia w otoczeniu zieleni i spokojnej, wiejskiej atmosfery.

[i] Najważniejsze atuty nieruchomości [/i]
[i]malownicza lokalizacja i działka o optymalnej powierzchni ok. 25arów,[/i]
[i]zadbane, zielone obejście z miejscem na ogród, rekreację lub uprawę roślin,[/i]
[i]dom do zamieszkania, opcjonalnie remontu układ: parter + piętro,[/i]
[i]solidna konstrukcja: grube mury, żelbetowy strop oraz zdrowa więźba dachowa,
[/i] [i]funkcjonalny i ustawny rozkład pomieszczeń,[/i]
[i]dodatkowy budynek gospodarczy idealny jako warsztat, magazyn lub miejsce na narzędzia,[/i]
[i]spokojna okolica z dużą ilością terenów zielonych,[/i]
[i]dogodny dojazd do miast: Jasło oraz Krosno.[/i]

Opis domu

Prezentowany budynek jednorodzinny został wybudowany w latach 70. Dom murowany , ze ścianami zewnętrznymi wykonanymi z pustaka betonowego oraz solidnym żelbetowym stropem . Dach o konstrukcji kopertowej pokryty blachą . Budynek jest w dobrej kondycji technicznej i posiada duży potencjał aranżacyjny daje możliwość modernizacji i urządzenia wnętrz zgodnie z własnymi potrzebami. W domu zamontowano okna PCV (z wyjątkiem drzwi balkonowych drewnianych). W pokojach znajdują się tradycyjne podłogi z parkietu , które po renowacji mogą odzyskać swój pierwotny urok. Wnętrze domu jest jasne, przestronne i funkcjonalne.