dom na sprzedaż
13 maj 2024

Dom Mieścisko

woj. Wielkopolskie pow. wągrowiecki gm. wągrowiecki
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 13 maj 2024 12:20
530 000 zł 188 m2
530 000 zł 188 m2 2 820 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 188 m2
Cena za metr 2 820 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K36569980

Opis

NA SPRZEDAŻ DOM DWUKONDYGNACYJNY POŁOŻONY W MIEŚCISKU
powiat wągrowiecki.

Nieruchomość z potencjałem ! Możliwość wyodrębnienia 3 osobnych lokali mieszkalnych.

Przedstawiamy budynek wolnostojący bez podpiwniczenia z użytkowym poddaszem.
Powierzchnia całkowita domu wynosi 188,58 m
Powierzchnia użytkowa domu wynosi 160,00 m

Nieruchomość składa się z trzech poziomów: parter, piętro, poddasze.
Budynek posiada dwa główne wejścia.

Układ pomieszczeń:
1) PARTER: 68,28 m
holl 5,33 m
korytarz 6,30 m
pokój 9,50 m
kuchnia letnia 14,63 m
łazienka z natryskiem 4,56 m
wc z pralnią 2,16 m
kotłownia 16,00 m
piwnica 9,80 m

2) PIĘTRO: 56,00 m
przedpokój 1,86 m
korytarz 5,26 m
pokój 9,10 m
pokój 17,37 m z balkonem
pokój 12,00 m
kuchnia 8,86 m
wc 1,55 m

3) PODDASZE: 64,30 m
przedpokój 2,90 m
pokój 16,75 m
pokój 17,40 m z balkonem
kuchnia 8,75 m
łazienka z wc 4,00 m
schowek/ garderoba 9,10 m
klatka schodowa 5,40 m

4) STRYCH

Opis budynku:
Technologia budowy tradycyjna murowana, dach dwuspadowy pokryty eternitem, okna w większości wymienione na PCV.
Ogrzewania tradycyjne węglowe, 4 - letni kocioł na ekogroszek z podajnikiem, latem ciepła woda z bojlera elektrycznego.

Na działce gruntu znajduje się (w całości podpiwniczony) budynek gospodarczy z poddaszem o powierzchni użytkowej 54,00 m pełniący dodatkowo funkcję garażu.
Posesja w całości ogrodzona, ogródek dobrze zagospodarowany, duża część działki stanowi przyjemne miejsce do wypoczynku.