dom na sprzedaż
14 lis 2024

Dom Jaworzyna Śląska rynek pierwotny

woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 14 listopad 2024 09:30
600 000 zł 98 m2
600 000 zł 98 m2 6 123 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 98 m2
Cena za metr 6 123 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K36889610

Opis

Energooszczędne nowoczesne domy w Jaworzynie Śląskiej!

OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!

Środkowe segmenty w cenie 600 000 zł! Skrajne segmenty w cenie 650 000 zł!

Na powierzchnię domów składają się:
- PARTER- przestronny salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na taras, pokój/gabinet, toaleta oraz wiatrołap,

- 1 PIĘTRO- 3 przestronne pokoje, duża łazienka oraz hol.

Każdy segment posiada swój własny ogród oraz na podjeździe miejsca postojowe.

DOMY W STANIE DEWELOPERSKIM!

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem Pokaż numer telefonu

--------------------------------UWAGA---------------------------

Naszym klientom oferujemy:

- solidne certyfikaty energetyczne.
- OTWARTE umowy sprzedaży.
- największe zasięgi ogólnopolskie w internecie i w Świdnicy.
- ogromną bazę klientów poszukujących.
- NEGOCJOWALNĄ indywidualnie PROWIZJĘ.
- 10 % rabatu dla naszych klientów do Leroy Merlin, Belpol, Dekoria
- KREDYT za zakup - oferta 20 banków.
- Opiekę prawnika, notariusza, rzeczoznawcy majątkowego.
- program Alfa Kupi Twoje Mieszkanie.
- 15 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości (licencja 9519).
We speak english.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Oferty tworzone są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli

Numer oferty: 73106
  • Data aktualizacji: 2025-05-05
  • ID ogłoszenia: K36889610
  • Źródło: Alfa Nieruchomości