dom na sprzedaż
2 kwi 2026

Dom Inowrocław

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. inowrocławski gm. inowrocławski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:20
750 000 zł 151 m2
750 000 zł 151 m2 4 967 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 151 m2
Cena za metr 4 967 zł/m2
ID oferty K37500477

Opis

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 151m2 usytuowany bardzo atrakcyjnej części os. Rąbin.

Na parterze domu znajduje się funkcjonalny salon 40m2 z aneksem kuchennym, obszerny garaż z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, łazienka;

Piętro to trzy sypialnie (możliwość wydzielenia czwartej sypialni) główna sypialnia z dodatkową łazienką i garderobą oraz oddzielnie łazienka główna.

Atrakcyjna lokalizacja. blisko Parku Solankowego.
Powierzchnia całkowita domu włącznie z garażem i pomieszczeniem gospodarczym 151 m2.

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Oferujemy bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu.

Oferta nr 1784
tel. Pokaż numer telefonu

DANE KONTAKTOWE:

Pokaż numer telefonu, Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1784
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500477
  • Źródło: Patronus Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Inowrocław, cena: od 637 500 do 862 500 zł, powierzchnia: od 129 do 174 m2
PN
Patronus Nieruchomości Biuro nieruchomości · 163 ogłoszeń
PN

Patronus Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika