dom na sprzedaż
22 maj 2026

Dom Brzóze Małe

woj. Mazowieckie pow. makowski gm. makowski
Dodane 1 godzina temu, Piątek, 22 maj 2026 20:20
790 000 zł 52 m2
790 000 zł 52 m2 15 193 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 52 m2
Cena za metr 15 193 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37537439

Opis

Potrzebujesz odskoczni, spokoju i wyciszenia od chaosu miasta?
Kochasz naturę, las i wodę? Mam dla Ciebie coś wyjątkowego!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 działek i pięknego domku rekreacyjnego położonego w miejscowości Brzóze Małe w gminie Rzewnie, powiat makowski.
Dom murowany dwukondygnacyjny, dobrze ocieplony styropianem i wełną szklaną (dach) wybudowany na ogrodzonej i zagospodarowanej posesji o powierzchni 1047 m2 (działki oznaczone numerami 37/14 i 38/6).
Na parterze
- salon - z kominkiem
- aneks kuchenny - wyposażony w meble i sprzęt AGD
- łazienka - z wygodną kabiną prysznicową
- taras z pięknym widokiem na zieleń i wodę
Na piętrze:
- dwie duże sypialnie

Wnętrza przestronne i funkcjonalne - wyłożone drewnem i gustownie umeblowane. Utrzymane w jasnej pastelowej kolorystyce pozwalającej na dobre odbicie światła, dzięki czemu jest w nim bardzo przyjemnie.
Kominek z obudową z kafli ceramicznych nie tylko dodaje klasy i tworzy przytulną atmosferę, ale również pozwala ogrzać się w chłodniejsze dni - nawet zimą.
Z salonu jest wyjście na wspaniały taras , który z łatwością pomieści dużą rodzinę lub paczkę przyjaciół. Jest on zadaszony, więc można na nim przebywać komfortowo w każdą pogodę.

Dom wybudowany na wzniesieniu w 2018 roku techniką tradycyjną, ocieplony styropianem 10 cm, zaopatrzony w prąd z sieci i wodę z własnej studni.
Na działce zlokalizowane szambo, liczne drzewka a także, grządki podwyższone. Oświetlenie w postaci lamp najazdowych pozwala bezpiecznie poruszać się po nieruchomości nocą i tworzy romantyczny nastrój.