• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Borucino

(2)
  • ** Wyjątkowy Dom. Sauna. Borucino 100m jezioro**
    1 / 16
    ** Wyjątkowy Dom. Sauna. Borucino 100m jezioro**

    Borucino

    • 999 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 3 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy i klimatyczny dom z sauną nad jeziorem - Borucino, gm. Stężyca, powiat kartuski Szukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub - miejscu, gdzi...

  • Dom Borucino ul.

    Borucino

    • 1 049 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 4 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy i klimatyczny dom z sauną nad jeziorem - Borucino, gm. Stężyca, powiat kartuskiSzukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub - miejscu, gdzie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kamienica Szlachecka ul. Leśna

    Kamienica Szlachecka » ul. Leśna

    • 990 000 zł cena
    • 25 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o mieszanym przeznaczeniu: część działki pod budownictwo jednorodzinne, rolę z funkcją uzupełniającą: agroturystyka(!) oraz zieleń w Kamienicy Szlacheckiej.LOKA...

  • 1 / 3
    Działka Kamienica Szlachecka ul.

    Kamienica Szlachecka

    • 239 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zakupu zielonej działki w leśnym otoczeniu w Kamienicy Szlacheckiej na Kaszubach. Działka częściowo budowlana np. pod agroturystykę! Do jezior Raduńskich zaledwie 8 mi...

  • Dom Zgorzałe ul. Górna

    Zgorzałe » ul. Górna

    • 229 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *** TYLKO U NAS!!! ***DOMEK NA KASZUBACH niespełna 50 m od Jeziora RaduńskiegoLOKALIZACJA:Nieruchomość położona w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, we wsi Zgorzałe, gm...

  • Dom Żuromino ul.

    Żuromino

    • 495 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 025 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    D O M   N A D   J E Z I O R E M - nowa oferta w naszym biurze Nieruchomość położona jest w gminie Stężyca w miejscowości Ż U R O M I N O nad jeziorem R A D U Ń S K I M Jeśli szukas...

  • Dom Żuromino rynek pierwotny ul.

    Żuromino

    • 1 199 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 311 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM wolnostojący parterowy typu STODOŁA  na Kaszubach - Żuromino!  IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMI !   -  Projekt domu - Jemioła 9LOKALIZACJA:Dom znajduje się w Żurominie. Miejsce do...

  • Działka Kamienica Szlachecka ul. Leśna

    Kamienica Szlachecka » ul. Leśna

    • 171 100 zł cena
    • 1 711 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane (z MPZP) w Kamienicy Szlacheckiej. Kilkadziesiąt metrów od ściany lasu, w sielskim, polnym otoczeniu. Bardzo ładna i spokojna lokalizacja, c...

  • Dom Zgorzałe ul.

    Zgorzałe

    • 4 200 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowy, nowoczesny dom położony na dużej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora  to idealna propozycja dla osób ceniących komfo...