• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wytrzyszczka

(1)
  • Dom Wytrzyszczka gm. Czchów
    Dom Wytrzyszczka gm. Czchów

    Wytrzyszczka

    • 365 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wytrzyszczka gmina Czchów Murowany domek rekreacyjny na skraju lasu, oaza spokoju. Czy to coś dla Ciebie, chcesz uciec od miasta i odetchnąć otaczającą Cię przyrodą ? Okolica zac...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działki pod osiedle domów jednorodzinnych w Czchowie, ul. Ogrodow...

    Czchów

    • 728 700 zł cena
    • 7 287 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Twoje miejsce z widokiem na historię – działki w Czchowie! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z pięknym widokiem na Basztę Czchowską? Teraz to możliwe! Ul. Ogrodowa, Czchów – s...

  • 1 / 4
    Działka Iwkowa

    Iwkowa

    • 135 000 zł cena
    • 2 216 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę bu...

  • Działki po osiedle domów jednorodzinnych Czchów
    1 / 2
    Działki po osiedle domów jednorodzinnych Czchów

    Czchów

    • 728 700 zł cena
    • 7 287 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoje miejsce z widokiem na historię – działki w Czchowie! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z pięknym widokiem na Basztę Czchowską? Teraz to możliwe! Ul. Ogrodowa, Czchów – spo...

  • Lokal użytkowy Iwkowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Iwkowa

    Iwkowa

    • 7 050 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal użytkowy | nowy budynek z 2024 roku | Iwkowa Lokalizacja Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1800 m Iwkowa, bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej,...

  • Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchows
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchows

    Czchów

    • 480 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchowskie. Przedmiotem oferty jest mieszkanie składające się z 3 pokoi + 1 małe pomieszczenie, kuchni, łazienki, korytarza...

  • Mieszkanie Iwkowa
    1 / 9
    Mieszkanie Iwkowa

    Iwkowa

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Dla singa, pary...Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w malowniczej Iwkowej, które zachwyca zarówno swoją lokalizacją, jak i wysokim standardem wykończenia. To idealn...

  • Lokal użytkowy Iwkowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Iwkowa

    Iwkowa

    • 747 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 1 845 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny o 50 000 zł! Na sprzedaż: Działka z halą magazynowo-usługową Iwkowa, gm. Iwkowa Opis nieruchomości: Lokalizacja: Iwkowa, gm. Iwkowa, woj. małopolskie Dojazd: 8 km d...

  • Działka rolna Iwkowa
    1 / 9
    Działka rolna Iwkowa

    Iwkowa

    • 119 000 zł cena
    • 14 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny! 14 300 m natury i ciszy wyjątkowa działka rekreacyjna w Iwkowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 300 m położona w malowniczej miejscowości Iwkowa, bezpośred...

  • Działka rolna Piaski-Drużków gm. Czchów
    1 / 15
    Działka rolna Piaski-Drużków gm. Czchów

    Piaski-Drużków

    • 99 000 zł cena
    • 8 623 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-rekreacyjna w gminie Czchów Na sprzedaż oferujemy działkę rolno-rekreacyjną o powierzchni 8623 m2, położoną w malowniczej miejscowości Piaski-Drużków w gminie Czchów....