Zero kosztów, wiele oszczędności.
Do tego zachęcamy i zapraszamy zarazem.

Śmiało: zamów kontakt z naszym ekspertem, a on zadzwoni, porozmawiacie bez zobowiązań i jeśli zechcesz; doradzi najkorzystniejszy kredyt.

Zostaw kontakt

To połączenie jest bezpieczne

Nie jesteś przekonany? Nie ma sprawy – zapraszamy; przewiń tę stronę trochę niżej i przeczytaj więcej o tym, jak i co może dla Ciebie zrobić nasz doradca.

1
Przede wszystkim: kontakt z naszym ekspertem jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Doradzając w kwestii zdolności kredytowej oraz banków, które mogą udzielić hipotekę, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat.
2
Szybko i wygodnie podamy wysokość zakładanej raty kredytu, porównując oferty 15 najważniejszych banków – ich logotypy znajdują się na dole tej strony. Nie musisz korzystać z oferty żadnego z nich.
3
Jeśli jednak oferta któregoś z banków Cię zainteresuje, możemy pomóc z dokumentacją i przygotowaniem wniosku o kredyt hipoteczny.
4
Porozmawiać możemy w dowolny sposób; telefonicznie, wideokonferencją albo w jednej z naszych placówek – jeśli wolisz spotkanie twarzą w twarz, telefonicznie umówimy tylko jego miejsce i termin.
5
Na żadnym z tych etapów nic nam nie płacisz. Jeżeli uzyskasz kredyt hipoteczny za naszym pośrednictwem, rozliczymy naszą premię już bezpośrednio z bankiem. Nie, nie będzie ona w żaden sposób powiązana z wysokością Twojego kredytu hipotecznego.

Zapraszamy! Zostaw swoje dane; być może dzięki temu niedługo będziesz wprowadzał się do swojego, nowego mieszkania lub domu!

Gdzie sprawdzimy ?

W ramach znalezienia jak najkorzystniejszej oferty Ekspert finansowy porówna oferty we wszystkich niżej wymienionych bankach

PKO BP Boś Bank Getin Bank ING mBank Millenium Alior Bank PKO SA pocztowy Alior Bank Santander

Kredytowe ABC

Skorzystaj z naszej serii poradników aby dowiedzieć się więcej o kredytach hipotecznych i sposobach finansowania nieruchomości