• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wytrzyszczka

(1)
  • Dom Wytrzyszczka gm. Czchów
    Dom Wytrzyszczka gm. Czchów

    Wytrzyszczka

    • 365 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wytrzyszczka gmina Czchów Murowany domek rekreacyjny na skraju lasu, oaza spokoju. Czy to coś dla Ciebie, chcesz uciec od miasta i odetchnąć otaczającą Cię przyrodą ? Okolica zac...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    DOM NA DZIAŁCE Z DOSTĘPEM DO RZEKI

    Ujanowice

    • 290 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok. 350 m2, położony na działce 35 ar w samym centrum miejscowości Ujanowice, gmina Laskowa, 3 km od Łososiny Do...

  • Dom Znamirowice

    Znamirowice

    • 760 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom nad Jeziorem Rożnowskim w Znamirowicach. Powierzchnia domu 156,88m2 znajdującego się na działce 10 ar z pięknym widokiem na jezioro. -dom murowany z pustaka max...

  • Dom Rożnów

    Rożnów

    • 235 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urocze Gospodarstwo w Rudzie Kameralnej Dom z Bali ze Źródlaną Wodą - Twój Azyl wśród Lasów i Jezior Miejsce, gdzie cisza staje się codziennośc...

  • Dom Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 13
    Dom Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 99 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek położony na 5-arowej działce w miejscowości Biesiadki (gm. Gnojnik) idealne miejsce na rekreację, odpoczynek i ucieczkę od codziennego pośpiec...

  • Dom z widokiem na góry – okolice Jeziora Rożnowskiego
    1 / 8
    Dom z widokiem na góry – okolice Jeziora Rożnowskiego

    Dzierżaniny

    • 520 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Dzierżaniny (gm. Zakliczyn, Małopolska) – w cichej i kameralnej okolicy w pobliżu Rożnowa oraz Gródka nad Dunajcem. To mi...

  • Dom Rożnów  gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Dom Rożnów gm. Gródek nad Dunajcem

    Rożnów

    • 179 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze i piękne krajobrazy z widokiem na rzekę. Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Rożnów, zaledwie 100...

  • Dom Znamirowice gm. Łososina Dolna
    1 / 11
    Dom Znamirowice gm. Łososina Dolna

    Znamirowice

    • 416 600 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa atrakcyjna cenowo oferta - alternatywa dla osób rozważających zakup mieszkania ! Całoroczny do koło Nowego Sącza Pozostały trzy domy na sprzedaż Cena jednego dom...

  • Dom Roztoka-Brzeziny

    Roztoka-Brzeziny

    • 369 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy zlokalizowany w urokliwej miejscowości Roztoka-Brzeziny, w sąsiedztwie Gródek nad Dunajcem. To miejsce zachwyca pięknymi widokami, spokojem...